Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után meg akartam csókoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után meg akartam csókolni, hezitált, majd azt mondta "inkább megölellek" és kétszer is megöleltük egymást hosszan, szorosan. Először találkoztunk. Akkor ez felejtős?

Figyelt kérdés
Gondolom azért ölelt meg, hogy ne érezzem magam szarul, ha utána koptat. Bár azt mondta előtte, hogy "nyitott a találkozóra és még több is lehet belőle"
2017. márc. 30. 11:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Csak nálam van az, hogyha már randira találkozom valakivel akkor az azt jelenti hogy külsőre nagyon bejön nekem, belsőre pedig előtte is elég normális, érdekes, vonzó embernek ismertem meg hogy találkozzak vele? Nálam rengeteg minden már az első randi előtt eldől fejben.
2017. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy hezitált? Mondtad neki, hogy "most megcsókolhatlak?" Mert ha odahajolsz hogy megcsókold, akkor nem értem a hezitálás kifejezést, max elkapta a fejét, elfordult...
2017. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

mondtam "adok egy puszit"

nézett rám :) mosolygott, aztán mondta,

"inkább megölellek"

2017. márc. 30. 13:13
 14/19 anonim ***** válasza:

Nagyon kiváncsi vagyok a második randira. Megírod?

Szívesen válaszoltam volna azt, hogy csak nem akart sietni azzal a csókkal. Nagyon sok kérdést láttam itt, csak az elmúlt néhány hónapban, hogy nem volt csók az első randin, lehet-e folytatás? És aztán kiderült, hogy nagyon is.

És persze nem lehet kizárni, hogy valóban azért nem akarta, hogy ne ringasson hiú ábrándokba.

Mindenesetre, ha kapsz egy újabb esélyt, az nagyon bíztató. Öleld meg a találkozáskor, és látsszon rajtad, mondd is, hogy örülsz, és akkor azon melegében próbáld meg újra.

Ne add föl!

2017. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az utolsó leírás alapján teljesen világos, hogy pillanatnyilag Barátként tekint RÁD, nem alakult ki benne erős vonzalom irántad. Eldöntheted, hogy próbálod meggyőzni, hogy Te vagy az igazi, vagy szimplán továbblépsz.

Ha elég határozott, magabiztos férfinak tartod magad, és szereted a kihívásokat, akkor szánhatsz még egy kis időt a kapcsolatra, de hozzáteszem, hogy ez inkább a saját EGOD-nak fog szólni,mint a partnerednek. Bebizonyítod magadnak, hogy meg tudod hódítani, de attól még nem lesz egy kiegyensúlyozott kapcsolat. Személy szerint nem hiszek az ilyen nyögve-nyelős kapcsolatokban, nem kölcsönös, nem harmonikus, az egyik fél győzködi a másik felet, hogy változtasson a véleményén....csak a szenvedés van vele.

2017. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát figyeljetek.

Eddig az van, hogy éjjel még írtam neki, hogy nagyon fáradt voltam így kicsit be voltam lassulva, és remélem jól aludt : ) mosolygós izét is kapott.

Reggel látta, nem válaszolt.

Délben hívtam: kinyomta

fél egykor hívtam: kinyomta

küldtem két sms-t: nem válaszol.


Most ahhoz képest, hogy elvittem kávézni, meg egy különleges étterembe is, meg sétáltunk a margitszigeten és szerintem full kedves és nyitott voltam vele, és még! direkt azért, hogy NE legyenek kételyei, csókot is akartam neki adni. Minden infot leadtam arról, hogy akarom őt.


Ha ő ezek után nem reagál szerintem nem olyan amilyennek a randin mutatta magát. Mármint legalább annyit reagáljon, hogy bocs, de nem.

2017. márc. 30. 14:43
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy jól működő kapcsolat ismérve a kölcsönösség, hogy mindkét fél tesz érte és szerencsésnek érzi magát, hogy létrejött.

Nálad ez nem áll fenn, egyoldalú az egész, nem tudom miért áldozol ennyi energiát valakire aki vajmi keveset viszonoz. Te megtetted az első lépést, ráírtál, találkoztatok, majd újra írtál, várj amíg válaszol, ha szeretne újra látni, akkor majd jelzi feléd. Hagyj egy kis időt neki, ha nem jelentkezik, akkor keresel mást és nem nézel vissza felé.

2017. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy ölelést kifejezőbbnek talál? Vannak még így néhányan...
2017. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lett valami azóta?
2017. ápr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!