Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elvárt h szexualitásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárt h szexualitásról is szó legyen egy első randin?

Figyelt kérdés

Pl múltkor voltam egy lánnyal, de nem volt semmi különös csak találkoztunk. Viszont pl nagyon furcsán nézett rám és nem igazán tudtam mit kezdjek vele. Van aki szerintem simán megcsókolta vagy megsimogatta volna. Én nem mertem, mert van olyan lány, aki ezt soknak találja elsőre, viszont a randi végén, közepén megfelelő pillanatban meg lehet csókolni, de arra a lány is rávezet.

Mennyire kell nyomulni?

Mennyire gondoltok egy férfit, lányok töketlennek, ha nem csinál semmit az első randin csak aranyosan néz meg érdeklődően beszélget?

Mennyire kell rosszfiúsnak, vagy udvariasnak lenni?

Én elég előzékeny voltam vele de ez mostanában a gyenge pasik jellemzője.


2017. márc. 31. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyengeség az ha egy férfi előzékeny és udvarias. Ne nyomuljon első randin azért a randi végén egy csók elcsattanhat az szerintem reális.

31/N

2017. márc. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne az első randin egy tök idegennel smárolni?hhbn
2017. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Férfije és nője válogatja. Én sose csókolóztam első randin, nekem olyan soknak és nyomulásnak tűnt. Aztán randiztam egy férfival, de kb az első percben az volt a gondolatom, hogy remélem, randi végére egymás szájában leszünk. Úgy lett. Azóta is együtt vagyunk. De ez ilyen isteni szerencse és véletlen, hogy ilyet találtam, aki elsőre így eltalál.
2017. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak tőletek függ. Az én barátom azt mondta, hogy ha meg tudott volna dugni az első randin, akkor most nem lennék a barátnője. Mi csak csókolóztunk randi végén, de rám amúgy ez nem jellemző. Vele nagyon egymásra hangolódtunk. :D Amúgy inkább legyél udvarias és érdeklődő. Nálunk is így történt, a végén megkérdezte h adhat-e egy puszit és amikor látta rajtam, hogy oké a dolog közelebb hajolt, végülis én csókoltam meg. :D Ez így nem volt nyomulós, de mégis jól sikerült.
2017. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meg tudott volna dugni első randin... akkor ennyi volt, minden pasi értéktelen, mert mindegyik dugna első randin.
2017. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!