Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges az lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az lányok, hogy tetszik nektek valaki de úgy tesztek mintha nem így lenne?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem ad jeleket akkor egyáltalán nem is akar ismerkedni?


Pár hete napi rendszerességgel összefutok egy gyönyörű fiatal lánnyal legalábbis pár évvel fiatalabbnak tűnik nálam, általában ugyan ott de volt már, hogy teljesen váratlanul jött velem szembe mondjuk amikor moziba mentem ismerősökkel. Általában két barátnőjével van de láttam már egyedül is. Ha elhaladunk egymás mellett rám néz, de utána ha például a közelben maradok akkor már nem keresi a tekintetem nem szemezget sőt amikor látta, hogy nézem még csak az irányomba se tekintett csak igazgatta a haját nyomogatta a telefonját. Viszont előfordult már, hogy amikor váratlanul szembe találkoztunk akkor mikor odanéztem ő rám bámult de gyorsan lesütötte a szemét, másfelé nézett.


A legutóbbi alkalommal amikor láttam ő velem szembe ült le és várt én pedig hát pár méterrel arrébb szintén vártam valakit, és "éreztem" hogy néz majd mikor arra fordítottam a fejem felvette a napszemüvegét és "elégedetten" nézelődött, mivel én úgysem láttam ő hova néz inkább hagytam a dolog.

Viszont nagyon tetszik a lány de mivel nem nagyon ad jeleket nem érzek túl nagy késztetést rá hogy esetleg leszólítsam vagy beszélgetést kezdeményezzek, most egy lerázás kinek kell? Amikor "próbáltam" szemezni vele az sem jött be, mintha direkt csinálná. Viszont ha semmit sem jelent ez neki akkor miért "kapom rajta" hogy néz engem? Btw nem nézek ki szßrul sőt... És sok lányról simán megmondom pár másodperc alatt hogy bejövök e neki, de nála fogalmam sincs. Talán pont ezért tetszik ennyire nemtudom. Lehet túl büszke ehhez hogy csak úgy nézzen pasikat nehogy azt higgyék hogy bejönnek neki, de ki tudja lehet csak belemagyarázom a semmibe. Én férfiként pont más vagyok, ha valaki megtetszik keresem a tekintetét, szemezés aztán mosoly stb. De tudom, hogy sok csaj pont nem ilyen, csak nehéz néha a közönyt megkülönböztetni ettől, főleg ha az ember személyesen is érintett az ügyben így aztán tényleg nem tudom mit gondoljak.


2017. márc. 31. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szereti kelletni magát a leírás alapján.
2017. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Találkoztok, felismer és rádnéz úristen. Kezdeményezz nála és kiderül, hogy mi van.


Nálam semmit nem jelent ha ezt csinálom, észlelem a külsőre ismerős egyedet, esetleg ránézek és ennyi.

2017. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!