Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok előfordul, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok előfordul, hogy tetszik egy pasi, de nem ismeritek eléggé, ezért még nem mertek bízni benne és ilyenkor úgy tesztek mintha nem is tetszene, hogy az egészből semmit ne vegyen észre?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 19:55
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdés felnőttekre vonatkozik akik már túl vannak néhány kapcsolaton.
2016. ápr. 6. 19:57
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen, de en azert teszek igy, mert a magam kulsejevel szegyellem, hogy ilyen jokepu pasi tetszik. :(


23L

2016. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor nálad ez nem egy átmeneti állapot?
2016. ápr. 6. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: ez szomorú :(

34f

2016. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennyire még mi sem vagyunk bonyolultak.


23/N

2016. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így konkrétan nem, de előfordul hasonló. Jelenleg is épp olyan helyzetben vagyok, hogy megőrjít egy férfi, annyira vonzódom hozzá (elmondani nem tudom, hogy miért), de tartok tőle, félnék a reakciójától, ha rájönne, ezért nem merek semmit kimutatni. Meg eleve ijedtemben nem is tudnám kimutatni a közelében.
2016. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alap:-) Igen. Nálunk mondjuk az van, hogy tudja, hogy tetszik, beszéltünk róla, de sose mutatom ki, túl korai lenne, hogy bármi történjen. Estem már bele abba a hibába, hogy kimutattam neki, azt hitte, hogy történhet valami. Megtisztelem azzal, hogy nem kelletem magam neki, ha nem állok még készen.26N
2016. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Igen, de en azert teszek igy, mert a magam kulsejevel szegyellem, hogy ilyen jokepu pasi tetszik. :("

Általában ugyanez, ritkább esetben akkor, ha valami egyéb ok miatt úgysem lehet semmi.

2018. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon érdekes kérdés,se sok nővan ezzel igy
2021. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!