Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt néha a természetes vöröses hajú nőkre, hogy "Minél rozsdásabb a tető, annál nedvesebb a pince"?

Figyelt kérdés

Talán ez is csak valami minden alapot nélkülöző szóbeszéd?


Legutóbb egy diszkó bejárata előtt hallottam ezt, mikor két 20 körüli fiú beszélgetett egymással és a közelében lévő ilyen vörös lányra tette ezt a megjegyzést az egyik.


2017. ápr. 2. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
primitívek de nagyon
2017. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem miért kell valakire "címkéket aggatni" -főleg ilyen tirpák módon ...


Vörös hajú nőként sok ilyet tapasztaltam,-bár már nem zavar mert rég nem vagyok tini és meg tanultam kezelni a helyzetet.


Egy hajszín nem határoz meg szexuális libidót,sem erkölcsöket,pláne nem születik az illető a szeplői mellé bárcaigazolvánnyal' ...

2017. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez mitől más, mint a "kis ember nagy bottal jár" meg hasonlók?
2017. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

#3 Míg a te "mondásod" hízelgő egy pasinak...addig a kérdező "mondásában" le lucskosmuffozzák a vöròs nőket ...

Na ebben más!

2017. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Imádom ezeket a nőket! Ha csinos 18-50-éves korig jöhet:)


Rajongani kell értük azt csípik.

De amúgy én is csupa malacságra gondolok:p -sajnálom.

2017. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Lucskospunci az talán negatív dolog? És akkor a száraz lenne a pozitív?
2017. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Felénk azt jelenti, hogy a természetes vörös hajú lányok sokkal aktívabbak, vadabbak az ágyban, mint más hajszínnel rendelkező nők. Persze ez csak egy általánosítás általában, de volt 2 évig egy vörös hajú, szeplős barátnőm anno, és nála teljesen igaz volt ez. Alapjáraton egy szerény csaj volt, humoros, de az ágyban aztán elszabadult rendesen, és volt, hogy napokig csak pislogtam, olyan élményt nyújtott. :) Azóta is visszasírom azokat az időket.
2017. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Míg a te "mondásod" hízelgő egy pasinak...addig a kérdező "mondásában" le lucskosmuffozzák a vöròs nőket ... "


Egyrészt azt ne te mondd már meg, kinek mi a hízelgő :D másrészt ez még mindig inkább pozitív, mint negatív.

2017. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!