Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok járnátok olyan fiuval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok járnátok olyan fiuval aki impotens lett egy balesetben?

Figyelt kérdés
17F
2010. máj. 12. 17:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok,akiknek szinte 0 a szexuális igényük,náluk sztem biztos lenne esély,másnál kizárt! persze az elején jönnek ezzel a szokásos marhasággal hogy nem csak a szex számít,de pár hónap vagy év után úcsis megcsalna,még ha veled maradna is..Ez van.
2010. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
az utolsó hülyeség...18/F
2010. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtt bocsi..hogy "Szex nélkül semmit sem ér az élet"..ez akkora hülyeség mint aki leírta kb..
2010. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
*úgyis
2010. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én pl nem.Volt egy párom, akit szerettem, s a kapcsolatunk ideje alatt autóbalesetet szenvedett.Sokáig kitartottam mellette, de mégis talán ez miatt, ki tudja miért elkezdett távolságot tartani velem kapcsolatba.Nagyon kedves volt, de a végén mikor fontosabb volt a számítógép játék, megbeszélni nem lehetett semmit sem vele, a végén csak barátként tekintettem rá, s jobbnak láttam szakítani vele.
2010. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyugi, találsz magadnak lányt. De ha a szüleid nemtudják ezt a dolgot, mindenképp mondd el nekik hisz csak rájuk tudsz támaszkodni mindenben
2010. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

mitől impotens valaki? Nincsen erekciója, vagy van, de nem fog tudni megtermékenyíteni???


Attól függ... ha belül ő az igazi... akkor számtalan segédeszköz és lehetőség van arra a területre is, ez még nem kizáró ok!

2010. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mikor történt a baleset - ha már együtt vagyunk, akkor soha-de soha nem hagynám el a szerelmem emiatt, tuti megtalálánk a köztes megoldásokat! Viszont új kapcsolatot tényleg érdemes olyan lánnyal kezdened, aki eleve nem szexközpontú - tényleg vannak ilyenek sokan! - szerintem így lenne fair kapcsolat, egyikőtöknek sem lenne hiányérzete, vagy lekiismretfurdalása, és a bizalim is könnyebb lenne így.
2010. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha igazán szerelems lennék, akkor járnék vele. Imádok szexelni, de ha mondjuk most levágnák a barátom cerkáját, akkor is vele maradnék, eszem ágában sem lenne megcsalni, vagy elhagyni.

Mellesleg nem tudom egyesek miért íják, hogy "szex nélkül nem élet az élet" meg hasonlók, nem gondolom, hogy nem hallottak még az orális SZEXről, csak talán megfeledkeznek erről az opcióról... Én mindenképp kielégíthető lennék, és nem tudom, impotencia esetén a fiúknál beválik- e a prosztatamasszász, de talán igen.

Amúgy én is találtam egy oldalt, ahol műtétről és beültethető protézisről is ír, az oldal alján vannak: [link]

2010. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy egy lány szexközpontú, hanem, hogy egy pasi hogy tudja feldolgozni, hogy impotens, s bár vannak köztes megoldások, de mégis egy pasi attól pasi, hogy ő próbálkozik.S bár az orális kényeztetés egy ideiglenes megoldás, de mégis, mit tesz az a csaj, aki folyamatosan próbál örömet okozni, s látja, hogy a párjának egyáltalán nem tud örömet okozni?Elkezdi magát okolni, s elkezdi magába keresni a gondot, de ha mégsem magába keresné, attól még zavarná.Ezt bár megbeszélni meglehet egy működő kapcsolatba, de általában a pasik nem szeretnek ilyeneket megbeszélni, akkor kíváncsi lennék, hogy mennyire lennének beszédesek egy idő után.Másodszor így ismerkedni, az elején nem lehet ezzel kezdeni, hogy valaki impotens, mert ahhoz bizalom kellene, az meg csak nem egy két hónap múlva lenne meg.AZ első pettingkor elmondani sem jó ötlet, mert akkor a csaj vagy fogja magát s elmegy, (lásd a válaszok több mint felét), vagy a petting kútba esik, s ennek ellenére arról próbál meggyőzni, hogy nem zavarja őt, s majd megbarátkozik a dologgal.Vagy megtud, vagy nem.
2010. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!