Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok járnátok olyan fiuval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok járnátok olyan fiuval aki impotens lett egy balesetben?

Figyelt kérdés
17F
2010. máj. 12. 17:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy nem áll fel neki, még ugyanúgy élvezheti a testiséget, a másik közelségét, ölelését, simogatását, akár a csókját is, nem beszélve a fincsi punciról.
2010. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
hát nem tudom..
2010. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
hát, ha rólad van szó, és 17 vagy, akkor szerintem akadnak csajok, akiket nem zavarna. persze a mai világban nem sok ilyen van, de jobb esetben pl egy 15 éves csaj nem akar mindenáron szexet pár hét múlva.
2010. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
de ez nem megoldás.. majd 30 évesen is 15 éves lányokat keressen?
2010. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

14.18-as vagyok

hát igen, ez csak időszakos megoldás... később talán talál rá megoldást, műtét, vagy vmi gyógyszer, nem tudom...

meg ahogy már írták, sok nő van, akinek ez nem akkora probléma

2010. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!