Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most meg mi tortent? Egeszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg mi tortent? Egeszen eddig ugy tunt, hogy tetszek egy fiunak. Mindig o koszont ram msn-en, nezett, mogem ullt. Stb. Hetfon elult egy volt baratnom moge akivel hirtelen (mikor megtudta a csaj, hogy nekem tetszik a fiu) osszemelegedtek.

Figyelt kérdés

...jo-jo meg tegnap letorolte helyettem a tablat(en voltam a szolgalatos az osztalyban),de mar nem koszont ram msn-en...rakoszontem en es vitatkoztunk azon hogy mert csufolodott egy lenyegtelen dolog miatt...Aztan elkoszont es lement!!!Ma mar szinte kerult de meg mindig mosolygott ram...delutan rakoszontem msn-en de durvan lerazott...

13/L

a fiu is 13 eves


2010. máj. 12. 18:09
 1/7 anonim válasza:
Talán kétszínű ha érted mire gondolok nekem is volt ilyen sajnos csak nekem már csajom volt... kérdez arra a barátnődre h mizu meg stb... talán kihuzod belöle!
2010. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj dehogy is...tagadja...mar megkerdeztem...de en ugy tudom hogy masba szerelmes(marmint a baratnom)
2010. máj. 12. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a bartánőd képes összemelegedni azzal a fiúval aki neked tetszik.. az nem a barátnőd! a barátnődnek tetszik a srác? nem akarok kavarni de az is lehet ,hogy ö mondot tvalamit. de ne bántsd meg egyikőjüket se, szóval beszélgess el a barátnőddel ,hogy mégis mi a baja a fiúnak...
2010. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem is az elso gondolatom ez volt...csak az a problema,hogy e miatt a fiu miatt vesztunk ossze:(
2010. máj. 12. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:

én 15 éves vagyok és a barátnőm közölte hogy ráhajtott arra fiúra aki már 2 éve tetszik.. :D egy osztályba járunk és 3 hónapja nem beszélek vele. ö hibázott nem én:D

nálad is ugy lessz ha kikell békülnötők ki békültök. ha meg nem akar békülni akor az arra ad indokot hogy neked van igazad. az elözö kommit is én irtam

2010. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amugy egy fiú miatt meg nem éri meg ősszeveszni
2010. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó:azért ez nincs így.ha a bnője tudja h tetszik neki akkor nem mozdul rá.
2010. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!