Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin őrültség kocsival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin őrültség kocsival lemenni Balatonra a sráccal?

Figyelt kérdés
Neten ismertem meg, de mivel facebookon van sok közös ismerősünk, és egy embernél érdeklődtem is utána, annyira elvetemült nem lehet. Tulajdonképpen abból jött az ötlet hogy én nem vagyok oda a beülős helyekért, viszont sétálni, padon ücsörögni még nem jó az idő.. Ő viszont szeret vezetni, és mondta hogyha már kocsikázunk, akkor menjünk is valamerre, ne a városban körözzünk. (Amúgy nem Bp-en lakunk, elég unalmas itt) Szóval du. mennénk, ott ennénk valamit, és éjjelre itthon lennénk. Emberként nem tartok tőle, nagyon pozitív a véleményem az eddigi beszélgetéseink alapján, inkább az aggaszt hogy nem tudom hogy vezet, és az autó sem egy városi cirkáló lóerő tekintetében. Nem tudom mennyire kezeli felnőttként a helyzetet. Szerintetek is okosabb dolog ezt az ötletet elvetni első találkozón? Vagy csak én vagyok félős?
2017. ápr. 5. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsőre korai.
2017. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
legyen nálad kis kés, hogy combon tudd szúrni, ha meg akar erőszakolni, akkor leszúrod és haza mész
2017. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Első randin biztos nem vállalnám be. Hétvégére jó időt mond, akkor lehet menni sétálni, 2 napot csak kibírsz még.
2017. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem kimondottan egy első randis program, ehhez már egy előrehaladottabb állapotban lévő ismerkedés kéne. De olyan világot élünk, hogy már nem ciki őrültségeket csinálni, meg felrúgni a konvencionális szabályokat, úgyhogy ahogy érzitek.
2017. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vállalnám be semmiképp. De hát ahogy gondolod. Csak jusson eszedbe, hogy még csak nem is találkoztatok.

Amúgy szerintem van elég jó idő sétálgatáshoz :) Felénk legalábbis tuti, egy szál pólóban rohangásztam nem egysuer a napokban.

2017. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos belefojt a Balatonba. Szerintem menjetek a Dunapartra az biztos jobb.

Siofokra vittem már le lányt, pl egy rossz gyrost enni, ott még a rossz is jó mert hangulatos. De lehet bármit kitalálni, szerintem a Balaton közelsége nem azt jelenti hogy minden lányt ott lemeszarolnak.

2017. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!