Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hatalmas őrültség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hatalmas őrültség lenne azt kipróbálni hogy a Miskolcon élő összes 14-18 közötti átlagosabb lányra ráírnék FB-on egy ál-profillal ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

De nem vmi gagyi szöveget hanem egy kidolgozott, precíz és vonzó tulajdonságokat sugalló szöveget. (majd kitalálom, értek hozzá :D)


Mi a véleményetek?


Lányok, hogy reagáltok ha kaptok egy olyan levelet FB-m, amelyből kiderül hogy egész jó partinak tűnik a srác, de mégis FB-on írogat!?


A külsőmmel nincs baj, csak magányos vagyok, a csajozás meg sosem ment olyan jól amennyire szeretném :(


Egy 18-21 közötti srác.



2013. jan. 20. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Már ott gagyi az ötlet, hogy fészbúkon...
2013. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. Eleve a fakbúk is egy szánalom, hát még akik állandóan azon lógnak kínjukban!
2013. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én nem azon lógok, csak kocka vagyok egy kicsit :D de inkább sorozatozom, meg néha játszom.

Ez csak egy ötlet, remélem nem nyúlja le senki... már kezdek félni hogy igen :(

2013. jan. 20. 23:45
 4/15 anonim ***** válasza:

"Ez csak egy ötlet, remélem nem nyúlja le senki... már kezdek félni hogy igen :("


Ne aggódj, normális ember biztos nem koppintja le az ötletedet! :) Eleve azért mert értelmetlen, hasznosabb dolgokkal is lehet az interneten időt múlatni.

2013. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne is van a válasz
2013. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

am 4-es igazad van, ki az a zakkant :D különben elég sokat használom információszerzésre és kaló-.. akarom mondani freeware softverek letöltésére :DD


Csak annyira rá vagyok kattanva a csajozoás megtanulására, és egy megfelelő bnő szerzésére... és nincs nagyon lehetőség :( csak néha egy-egy randi...


idegenekhez ha odamek esélytelen, nem lehet mindenki olyan ász, pedig magas vagyok férfias, és a fejem se egy oposszuméra hasonlít, sőt.

2013. jan. 20. 23:54
 7/15 anonim ***** válasza:

"Csak annyira rá vagyok kattanva a csajozoás megtanulására, és egy megfelelő bnő szerzésére... és nincs nagyon lehetőség :"


Hát ez tuti nem jó módszer, meg ha minél jobban görcsölsz rajta csak rosszabb lesz.

2013. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az egyik haverom megcsinálta ezt kb egy éve egy másik, kisebb városban, csak nem kamu profilról, hanem a sajátjáról.

Mindenki negatívan válaszolt rá. Ráadásul azóta ha személyesen ismerkedik, ismeretlen lányok is emlékeznek rá, hogy "nem te voltál az, aki rámírt anno?"

2013. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Cső! Én megcsináltam ez, bár nem miskolci, hanem debreceni csajokkal, hát azért lett pár randim belőle, meg egy majdnem csajom is és még mindig szoktam írosgatni lányokra, viszont tény, hogy a többésg iszonyat negatívan reagál rá, meg ott gyakrabban mernek szájalni, bunkózni veled a lányok. De tudod ez arra is jó, hogy kiszűrd azokat a lányokat, akiket nem is érdemes megismerni. ;)
2013. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7-es: Nem vagyok rágörcsölve, nem hinnéd el milyen nyugodt vagyok a randikon, már egyre jobban ráérzek, és vannak lazító technikák pl: a fejben lejátszott kemény rock zene, az mindig beválik :D amikor meg már benne vagyok jól megy, de mégsem jön össze.


8-as: Lehet az az ismerősöd csak a legszebbekre írt rá mert nagy az igénye, és köztudott hogy nekik mindig van kb 100 hódolójuk és nem kérnek még plusz egy netes huszárt :D Valamint: lehet csak kb 30-40 lányra írt rá, és nem több ezerre (persze 1 évben csak 2-300-ra írnék :D), így a nagy számok törvényei nem adhatták át neki a sikert, valamint rosszul emgfogalmazott szöveget használt ami nem kelt senkiben sem vonzalmat, amit általában elcsesznek a társkeresőző palik is. (nem most jöttem le a falvédőről) Valamint lehet a testemet lefotózom majd ha izmosabb leszek és kirakom csak az ismerkedő profilra realisztikusan.

2013. jan. 21. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!