Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lány. Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anubisz88 kérdése:

Ismeretlen lány. Mi lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nem tudom eldönteni, mi lenne a jobb döntés/megoldás.

Van egy ismeretlen lány (látatlanba talán ő lehet az igazi). Kicsit lassan figyeltem fel rá, akkor még elég sűrűn láttam.. aztán elkezdett jobban érdekelni. Aztán úgy voltam vele, ráérünk, lesz jobb alkalom, hogy beszéljek vele.. kedvezőbb körülmények, valami tökéletes pillanat.. bevallom az elején gyáva is voltam párszor.

De már mindenképpen szeretnék vele beszélni.. csak már egyre ritkábban, illetve régóta nem láttam.

Kivéve tegnap.. csak a lehető legrosszabb körülmények között.. éppen elérte a vonatot, ami elégé tömve volt, így nem is nagyon tudtam közel kerülni hozzá.. + egy vagonnyi ember között, akik lesik minden mozdulatod, és még hangzavar sincs.. őt se akarnám kellemetlen helyzetbe hozni.. de én se érzem magam elég bátornak így.. mint valami kirakati bábu.. tudom nem kéne hogy érdekeljen, de nah.. :D (leszállni sajna nem tudtam vele, mert pont időpontra mentem.. :/ )


Az tudom melyik lenne a jobb, de mégis.. nem tudom.. Meddig éri meg húzni a dolgot...?

Várnátok még akár heteket is, hátha sikerül egy járattal utazni, és valahogy megoldani, hogy sikerüljön vele beszélni(vonat indulás előtt leszállásnál, bármi.. próbálom növelni a 'véletlen' találkozás esélyét, de eddig nem sok sikerrel)

Vagy ráírni esetleg facebookon. (Félig meddig egy közös ismerősnél találtam meg facen, aki lájkolt egy képet, amin rajta van. szóval mázli, teljesen véletlen, úgy hogy nem is kerestem még..)

De élőben mégis jobb lenne, jobban venné ki magát, látnék rögtön minden reakciót, meg hát kicsit tökösebb is ha sikerül 'eldadogni' mit szeretnék :D ..


Csak az idő nagy ellenség.. és félek hogy elfogy.. és akkor a "mi lenne ha" se fog kiderülni..



2017. ápr. 6. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg azt a közös ismerőst, tudd meg, ki az a lány, és írj neki. Illetve jelöld be, és írj üzenetet, elsőre csak azt, hogy szeretél vele beszélni. Még ma! Aztán, ha visszajelölt, már magánban, írd meg, amit nekünk írtál ide. Szó szerint is bemásolhatod. Ha az a lány olyan, mint amilyent te keresel, akkor nagyon is meg fogja érteni, és szimpatikusnak fogja találni, mint ahogyan én is annak találom. Ne várj tovább, egyetlen napot, egy percet se!

Gyerünk, gyerünk! :)

2017. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Honapokig tarto vekenges,sokadozas,ahelyett,hogy kideritened, egyaltalan szingli-e. Lehet,evek ota parkapcsolatban el.
2017. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 1/2: Szerencsére olyan szerencsém is volt, hogy be is volt tagelve a képen, szóval ez a része már pipa.

Köszönöm a pozitív, biztató szavakat.

(közös ismerős, úgy közös, hogy a nővérét ismeri csak, egy kicsi, ezért írtam, hogy félig meddig) Remélem én is hogy jól fogadná, ha olyan mint ránézésre tűnik, akkor talán nagy baj nem lehet, sőt. De ennél azért szebben fogalmazom meg.



# 2/2: Azért valamennyit tudok, és több mint 90% az esélye, hogy singli. Azért ha nyilvánvaló lenne, hogy van valakije, nem kínoznám magam és hagynám.

Ha meg mégis van valakije, akkor szépen elmondja, és ennyi. De legalább beszéltünk.

2017. ápr. 6. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ennél szebben megfogalmazni. Ezen nagyon jól átjön az őszinteség. Hidd el nekem, így jó, ahogyan van. Ráadásul ez te vagy, nem pedig valami gondosan megfogalmazott szöveg. Ha találkoztok, akkor is ez lesz a te stílusod.

Reggel jelentsd, hogy elküldted, rendben? ;-D

#1 vagyok

2017. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, van egy kis fáziskésésem, meg csúszásom egyéb okok miatt, de elküldtem.

Igaz vagy 2 órát nézegettem az Enter-t, mire rá tudtam csapni... tiszta gáz :D

2017. ápr. 16. 22:18
 6/10 A kérdező kommentje:

Najó, most nem tudom ilyenkor mi van.

Azt hittem gyorsan túl leszek az egészen, pozitív vagy negatív irányban, de valamerre lehet továbblépni.


Én amúgy nagyon türelmes ember vagyok, de esküszöm kikészülök a várakozásban.. :D


Jelöltem, írtam. És semmire semmi reakció.

Jó, mondjuk biztos van olyan hogy valaki nem néz fel sokáig facebookra, vagy csak alkalmanként. (Ez mondjuk nálam elég nagy plusz pont, hogy valaki kibírja enélkül és nem 70%+ban az élete része)

Bár lehet csak a face szívat valahogy, és spamm-elte a levelem, de a jelölés meg ott van, se nem fogadta- se nem utasította el. Mondjuk egyik se jelent semmit.. ajj..

Lehet direkt nem reagál, lehet véletlen, túl sok a ha..


De mi van, ha élőben véletlen előbb összefutok vele. Csak beszélni kellene vele. Válasz nélkül úgy se adom fel.

Csak ez így már kicsit cikisebb, nem?

- Mert ha nem látta valamiért, az még okés. De ha esetleg direkt nem reagált, mert nem érdeklem, akkor duplán sz**ó :)

2017. ápr. 20. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Visszaírt vagy mi a helyzet?
2017. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sorry, egy kicsit megcsúsztam a válasszal.(már ha még visszaolvas valaki egyáltalán) :)


Hát az a helyzet, hogy az utolsó hozzászólásom után másnap este látta. Elfogadta az engedélykérésemet a levélre (bár nem tudom minek, mert elvileg enélkül is el tudja olvasni, vagy nem tudom hogy működik ez, ha teljesen ismeretlen embernek írsz).

Aztán másnap reggelre letiltott. :) A facebook sötét bugyraiban már sehogy se tudok vele kapcsolatba lépni..


De legalább ha kap egy "normális levelet", mert semmi olyat nem írtam ami ezt válthatná ki.. egy *nem b+* visszajönne válaszba vagy valami. Bár lehet ezzel az 5 karakterrel is sokat kérek, egy valami válasz csak jól esett volna. Nem ilyen semmi okom rá, de nyomok rá egy tiltást.. biztos ami biztos.

Lehet én toltam/gondoltam nagyon túl, de a szemében nem ezt láttam.

Pár hét el is telt már azóta, de belegondolva elég sokáig fog még sz** érzés maradni így..

2017. máj. 8. 13:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazán sajnálom, de talán jobb így, ha ő ilyen érzéketlen és udvariatlan típusú, akkor inkább jól jártál.

Az ember néha beleképzel valamit abba, amit lát, és... téved.

2017. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hát valószínűleg ha ilyen, akkor tényleg jobb így. Bár ezt a részét még néha nehéz elhinni.

Nem szoktam rossz emberismerő lenni, lehet az is zavar, hogy ekkorát tévedtem. S ez a téveszmékből épült valami, hirtelen ránk omlik.

Gondolom te voltál az 1# és 4# is(már a %-ból) Ha még nem köszöntem meg, azért köszönöm az akkori biztatást :D

2017. máj. 10. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!