Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire jön be, ha egy fiú kifejezetten jóképű, viszont az alkarjai meg a lábszárai vékonyak?

Figyelt kérdés
Rengeteget eszem + edzem is, de szinte semmi zsír nem rakódik rám, csak izom. Szóval van bicepszem, meg hasizmom, mellizmom stb. Viszont az alkarjaimra meg a lábszáraimra egyszerűen képtelenség bármit is ráedzeni, próbálkoztam már sokféle edzéssel, de ha egyszerűen ilyen vagyok alkatilag azzal nem igen lehet mit kezdeni. Szóval így első ránézésre nem tűnök valami keménynek, viszont persze a valóságban sokkal erősebb vagyok, mint amilyennek látszom, nálam nagyobb darab embereket is simán megverek szkanderben.
2017. ápr. 8. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább izmos legyen egy pasi, mint szép, arra ott vagyok én.
2017. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is ez a bajom... brutálisan bekéne tömegelnem ahhoz, hogy alkarra menjen valami de akkor meg brutálisan be is zsírosodnék úgyhogy marad ez. Nőket egyébként én úgy vettem észre nem különösebben zavarja... ha látszik, hogy van mit a póló alá pakolni akkor az alkarodat már észre sem veszi...:D
2017. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Ez most komoly?! Te tényleg olyan nőre vágysz, aki ránéz az alkarodra, és attól esik szerelembe?!

Ez csak azokat az agyhalott hímeket érdekli, akiknek az agyuk helyén is izom van. Normális, értelmes férfit nem a muszklijai mérete alapján ítélnek meg, pláne nem az alkarja mérete alapján.

Inkább az agyadra gyúrnál, többre mennél vele...

2017. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide a szerelem? Hol írtam én ilyet?!


Csak kíváncsi voltam, hogy külsőre ez mennyire jön be a lányoknak, vagy sem.

2017. ápr. 8. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
A férjem is ilyen vékony alkat, engem nem zavar, igazából fel sem tűnt, hogy mennyire pipaszár lába van, amíg nem mondta, hogy zavarja :D Nem hiszem, hogy ez nagyon mérvadó lenne.
2017. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, ilyen ez a kondibuzuló műizom trendi létforma, törődj bele.

Vannak olyan izmok, amik csak a tényleges munkától fejlődnek xD

2017. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most saját magadat ütöd a mondandóddal kedves utolsó. Látszik egy gyerek vagy, akinek fingja nincs a munka fogalmáról.
2017. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7, látszik, hogy te is egy elfuserált kis 17 éves, kétpofonos kondibuzogány vagy :D
2017. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat alighanem kicsit összepiszkítanád magad ha odaállnék eléd :)
2017. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!