Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tényleg elfoglalt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg elfoglalt, vagy csak nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Tegnap este találkoztam egy lánnyal. Nem akart egyből lelépni, láthatóan jól érezte magát, beszélt, mosolygott. A randi után bejelöltem facebookon, de ott meg elég szűkszavú. Mondtam neki, hogy találkozhatnánk még, erre annyit válaszolt, hogy még megbeszéjük. Ma megkérdeztem, hogy telik a hétvége, elmondta, de nem kérdezett vissza. Azt írta, tanulnia kell, szóval mondtam, hogy nem zavarom, jó tanulást, amit megköszönt. Szerintetek?
2017. ápr. 8. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Most tippeket vársz? Vagy csak dugni akarsz, kevés macerával? Akkor valószínűleg nem ő a megfelelő személy. Ha valóban tetszik, akkor úgyis a közelében maradsz, és szép lassan haladhatsz előre, de nem kell az ajtót rárúgni.
2017. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem érdekeltem. Ma kérdeztem, hogy van-e kedve velem vacsorázni, és azt írta, hogy nem ilyen típusú srácot keres.
2017. ápr. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!