Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha azok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azok a lányok akik tetszenek nem akarnak tőlem semmit a csúnyákat meg nem tudom szeretni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Azért a tanácsért, amit adnék, engem lecsuknának.
2017. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A külsőn múlik, hogy kit tudsz szeretni?
2017. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Én nőként megértelek.


Szerintem a szerelemhez kell a kémia(ami megjelenéstől független), a tetszés(külső+társadalmi hovatartozás), és persze a másik személyiségének kedvelése.


Ha egy is mellé megy, ott nincs szerelem.


Várj és ne alakíts ki kapcsolatokat olyanokkal, akikkel nem akarsz.

2017. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
élj egyedül... 2 millióan teszik ezt csakis idehaza!
2017. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Én is így voltam vele 14 éve, azóta sincs senkim, viszont egyre kapósabb vagyok a nőknél, mert látják, hogy vagy egy olyan csajom lesz amilyet akarok, vagy inkább senki. És most már jönnének vissza, mert látják, hogy 14 év alatt se volt senkim.
2017. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez nalam is :/
2017. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szopás tipikus esete. Ráb***tál.
2017. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szexen kívül semmit nem veszítesz, csak nyersz. Az univerzum leghitványabb terményeitől szabadított meg a természet, tehát lásd be azt, hogy van jó oldala is ennek a "veszteségnek". A tested számára időnként vegyél egy-egy kedvedre valót ezekből a nyomorultakból, mert amúgy bárhol lehet őket kapni, árulják magukat. Nagyjából annyit érnek, de nekik ez az ősi mesterségük, a férfiak pedig a civilizáció építése. Tedd az utóbbit, és használd az előbbit.
2017. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!