Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti lélekben valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti lélekben valóban törpének és s*ggdugónak könyveltek el egy alacsony pasit?

Figyelt kérdés

Ez nem egy szokásos rinyálós kérdés, csupán arra vagyok kíváncsi, hogy legbelül milyen véleménnyel vagytok egy alacsony pasiról. Nyugodtan írjátok le őszintén, ez egy tök anonim oldal. Csak azért kérdezem, mert már hallottam ahogy csajok egymás között a hátam mögött olyan szavakkal dobálóztak, hogy törpe, tökmag illetve liliputi és vszeg ezek nem éppen pozitív annál inkább pejoratív jelzők. De nem tudom, hogy csupán kivételesen bunkó csajokkal voltam körülvéve vagy azért nem annyira elszigetelt jelenség ez. Komolyan kérlek, ne kamuzzatok és őszintén mondjátok el a véleményeiteket, mit gondoltok elsőre, ha megláttok egy alacsony (170 körüli vagy annál alacsonyabb) pasit. Nem vagyok nőgyűlölő, sosem érdekelt a magasságom, mert tudom, nem tudok rajta változtatni ennek ellenére mégis volt egy 4 hónapos kapcsolatom. Csupán a női lélektan egy kis szeletére lennék kíváncsi. 23/F

Előre is köszi a válaszaitokat.



2017. ápr. 10. 20:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Semmit nem gondolok. Átnézek a feje felett, észre sem veszem. Megbélyegezni meg pláne nem szoktam.
2017. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Most ennek mi értelme van? De komolyan. Igen, biztos hogy van olyan, aki törpének meg s_eggdugónak könyvel el egy alacsony pasit. Meg olyan is van aki cukinak tartja, meg olyan is akit épp ez hoz lázba, meg olyan is akit baromira nem érdekel. Szerintem mindegyik bővel belefér a kb 3,5milliárd fős halmazba, amit sokan szeretnek "a nők"-ként emlegetni.
2017. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem! És de, ez egy szokásos rinyálós kérdés!

Soha egyetlen egy alacsony pasit sem könyveltem el se-ggdugónak, se bármi hasonlónak!

Engem nem érdekel a magasság.

Gyakran összefutok egy alacsony, helyes, aranyos pasival, akivel minden további nélkül ellennék, ha jóval a párom előtt találkozok vele.

Nem egyszer fantáziáltam már róla... Elhiheted mennyire érdekel a magassága. :)

2017. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Semminek nem könyvelem el, sehogy nem nevezem. Komolyan.

Ha x csaj egymás között ilyen szavakkal illet egy random pasit, azt tömény, vegytiszta bunkóságnak tartom - bár már az a tény, hogy annyi nem volt bennük, hogy legalább ne halld meg, amit mondanak, önmagában is sokat elárul... lelkiszegény, rosszindulatú, ocsmány ember az ilyen.

2017. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

A magasnak lenni átok. Rövid az ágy, valamelyik feled tuti kilóg a takaró alól, ruhaválaszték alig, gerincproblémák mert mindenhol görnyedned kell, állandóan bevered a fejed hiába hajlongasz állandóan mint egy inas, a tömegközlekedésen szétveri a térded az előtted lévő ülés ami mögött el se férsz.


Egy 10/10-es szexistennő barátnőt is becserélnék ha 170 cm lehetnék. Ti alacsony gec.ik olyan ku.rva szerencsések vagytok, hogy azt fel se tudjátok fogni.

2017. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez már komplexus probléma


Nézd meg Tiriot' -ő tényleg törpe -de stílusával együtt nagyon szexi....

2017. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
#Tyriont!
2017. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is alacsony vagyok (145 cm, 21/L) ezért engem egyáltalán nem izgat ha a srácok is alacsonyak. Ha viszont a közel hozzám hasónló magasságú fiúkról van szó pl 150-160 azokról azt gondolom hogy aranyosak mert ők is kissebb termetűek, ezek átlagos testalkattal még férfi kategóriában vannak, viszont ha ehez még hajszál vékonyak akkor azt már nem tartom vonzónak. Egy férfi fel tudjon engem emelni! Ne legyen nálam vékonyabb! Legyen valamenyire erős, tehát ne szakadjon meg ha megveregetem a vállát! <--- Megtörtént eset.. (Volt 150 cm eres párom, az egyik vékony volt a másik meg átlagos. A vékony mimdenben megszakadt mert csupa csont és bör volt...tudom hogy nem tehet róla, de ettől még elveszett a férfiasság belőle. Az átlagos testalkatú mindent meg tudott csinálni mint a 180 cm eres srácok. Kivéve a legfelső polcról való leszedegetést) A lényeg hogy ne halgass mások véleményére! Keress nálad alacsonyabb lányt.
2017. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam véleményt formálni emberekről külső alapján, szóval egész pontosan semminek sem könyvelem el.


Irtózatosan felszínes és bunkó, ahogy a leírásban szereplő csajok bántak veled, igazi nyomorultak, akik abban lelik az örömüket, hogy másokat szekálnak, ezzel is elterelik a figyelmüket a saját hiányosságaikról.. Undorító, de sajnos előfordul. Az emberek nagy része viszont szerintem nem ilyen.

2017. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyik egy beteg állatnak néz, mert a fejükben ez "törpesegg dugó"-ként szótagozódik.

30/f

2017. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!