Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akar tőlem valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar tőlem valamit, vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy ideje egy munkahelyen dolgozunk... tök jókat lehet vele beszélgetni. Lehet vele hülyülni, lehet vele komolyan beszélni is... voltunk már többször kirándulni kettesben itt-ott... vidéken stb... sokszor teljesen egyértelmű a dolog, van köztünk kémia. De egyik napról a másikra tök közömbös lesz. Pár nap, és megint beszélgetünk. Utána megint... egyszerűen nem lehet rajta kiigazodni. Említett a nyárral kapcsolatban is, hogy menjünk ide is meg oda is.(mind több napos) és egyszerűen nem értem. Múltkor is kint voltunk egy szórakozó helyen, haverjai is ott voltak. Volt aki meg is kérdezte, hogy a barátnője vagyok e, akkor csak mosolyogott, és nem mondott semmit.

Nekem konkrétan nagyon tetszik a srác, és totál elvette az eszem.

MOSTAKKIRMIVAAAAN?!?!?!?! :(

Szerintetek ez most mi?

L/26



2017. ápr. 10. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hamarosan gyíkhús kóstolás lesz :D
2017. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok pasi kêpes tenni a szêpet hogy megfektessen egy nőt!
2017. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit. Velem is eljátszották ezt többen.
2017. ápr. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt a viselkedést :(
2017. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!