Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan fejeznétek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan fejeznétek ki a másik számára, hogy már túl vagytok rajta? A helyzet lentebb.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, ismerkedtem egy sráccal korábban, de nem jött össze a dolog. Neki azóta kialakult egy kapcsolata, már elég régóta van barátnője. Én még mindig sajnálom, hogy velem nem sikerült neki, és még most sem vagyok túl rajta teljesen, nagyon rossz őt látni. A helyzet az, hogy én buszhoz vagyok kötve ( helyi járat ), és ő történetesen buszvezető. Ahogy lehet igyekszem elkerülni azt a buszt, de elég pocsék a menetrend, így nem nagyon tudok válogatni a buszok között, pláne ha időre kell mennem valahova. Ha pedig vele kell menni, nem igazán tudom,mi lenne a helyes viselkedés. Ellentétes tanácsokat kaptam a barátaimtól. Plusz nehézség, hogy alapvetően olyan az arckifejezésem, mintha állandóan morcos lennék( nem szándékosan csinálom, egyszerűen ilyen vagyok), tehát alapból sem tudok olyan arcot vágni, mintha totál nem érdekelne...pedig jó lenne, ha azt tudnám kifejezni a viselkedésemmel, hogy engem ez már nem foglalkoztat...tudom elég szánalmas, hogy még mindig ezen siránkozom, ezért is fontos lenne, hogy kifelé ez ne tűnjön fel....két kérdésem lenne: 1.ti hogyan mutatnátok, ha vele kell menni, hogy nem érdekel már? 2. ugyanez, csak ha a csaj is ott van?
2017. ápr. 13. 11:40
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem köszönj neki, amikor felszállsz, aztán ülj hátra és foglald el magad :) Nem kell ezt túlgondolni!
2017. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Úgy csinálnék, mintha ott se lenne. Minden egyéb megjátszott viselkedés árulkodó, hogy tényleg nem vagy túl rajta. Próbáld figyelmen kívül hagyni.
2017. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Eddig próbáltam azt, hogy visszaköszöntem és hát leültem, igyekeztem nem ránézni, csak ugye ez nehéz,mikor ott van szembe elől...

Múltkor rá se néztem felszálláskor, és leültem neki háttal. Csak attól tartok ez meg feltűnő.

2017. ápr. 13. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszönj udvariasan, ahogy illik és ülj le, mondjuk háttal, így nem kell őt nézned.

Lesznek még ilyen kényelmetlen szituációk az életedbe, a lényeg, hogy attól függetlenül még az ember viselkedjen tisztelettudóan (köszönni pl.)

2017. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmi extra, ne agyalj ezen. Felszállsz, köszönsz, megveszed a jegyet, leülsz hátra, és csinálod a dolgodat. Ha alapból morcos fejed van, akkor morcos fejed van, bizonyára ő is tisztában van ezzel, és nem fog feltűnni neki.
2017. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok. A pasi szintén buszsofőr,csak neki nincs csaja. Én köszönök neki ,hátra megyek és leülök ,letojom ,hogy mit csinál. Igaz én 30perceket utazok vele. Legtöbbször zenét hallgatok és ennyi...nem kell túl dramatizálni

A másik férfi szintén buszsoför ,rá már rá se nézek ,és nem is köszönök neki,mert ő megalázott ,úgyhogy lesza.om mindkettőt...

2017. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Annyiban szerencsém van, h bérletes vagyok. Csak olyan helyen lakom, ahol szinte az első ajtót nyitják mindig ki :/

Egyébként lehet túlpörgöm a dolgot. Részben azért, mert korábban szóvá tette, hogy én biztos utálom őt, mert mindig úgy nézek rá, mintha meg akarnám ölni a tekintetemmel,és ha van lehetőségem inkább hátul szállok fel. Holott erről szó se volt akkor, csak ahogy írtam fentebb, az arckifejezésem nem túl szerencsés.De a lényeg, hogy bár nem direkt csináltam, mégis magára vette. Azóta ugye lefutottunk egy újabb kört egymással, és most a látszatát is szeretném elkerülni annak, hogy emgem ő még érdekel.

Köszönöm a tanácsokat, azt hiszem ideje ezt könnyedebben venni :)

2017. ápr. 13. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Szard le! Semmi köze ,ahgoz ,hogy hogy nézel rá!!! Mondjad neki ,hogy foglalkozzon a csajával!!
2017. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez még akkor történt, mikor szingli volt.

De ő ilyen, mindent magára vesz.Azzal is meggyanúsított anno, hogy biztos tudtam, hogy melyik járatot hozza ő és ezért mentem éppen akkor...

2017. ápr. 13. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen reakciójával kicsit mosni akarja a saját lelkiismeretét. Téged meg csak azért bánt, mert hagyod! Nem kell ezen mit pörögni :) Ennél sokkal kellemetlenebb szituációid is lesznek még az életben!
2017. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!