Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell kimutatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kimutatni egy hölgy felé, hogy tetszik neked?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel gyakran beszélgetek, voltunk már sétálni is kettesben, de szerintem azt hiszi, hogy nem akarok tőle semmit, miközben én meg odavagyok érte. Nagyon béna vagyok ebben a szavak nélkül kimutatom, hogy tetszik dologban. Hogyan kéne ezt jól csinálni? Vagy mondjam meg neki őszintén a dolgot aztán lesz ami lesz?

2017. márc. 30. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg kell neki mondani kerek perec, hogy tetszik és kész. Biztos gombóc lesz a torkodban előtte, ez természetes, de vegyél egy nagy levegőt és vallj színt neki. Ettől majd összezavarodik, és felül az érzelmi hullámvasútra - persze tudtán kívül. A te szándékodban már biztos lesz, már csak annyi a dolga ezután, hogy eldöntse, tudná-e viszonozni az érzéseidet.

Tehát nyugodtan mondd meg neki, férfias lépésként fogja értelmezni.

2017. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!