Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet sikerem a lánynál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sikerem a lánynál, ha megdicsérte a szempilláimat?

Figyelt kérdés
Azt mondja, mindig azt nézi.
2017. ápr. 15. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szempilládnak mindenképp, de mivan ?! Mi ez ?! :D

30/f

2017. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez tuti nem felnőtt kérdés...


Szerintem csak nem tudja még eldönteni, hogy vegyen-e műszempillát, azon vacillál.

2017. ápr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 évesek vagytok, akkor ez azt jelentheti, hogy tetszel neki.
2017. ápr. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt láthato a csodagyerek aki szempilláival fekteti le a csajokat!
2017. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, ez semmit sem jelent. Még az sem ha jóképűnek, és

jó magasnak mond.

2017. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg és kiderül.
2017. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Az en szempillaimmal is folyton el vannak foglalva a lanyok. "Jol esik" mikor azt dicserik az arcom helyett :D Persze altalaban hozza teszik, hogy a szemem is szep. De belegondolva a nok nem szoktak nagyon bokolni szoval lehet bejossz neki. Az en exem mondjuk rendesen irigy volt a szempillaimra, hogy miert ilyen hosszuak egy fiunak es miert nem neki olyanok?
2017. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert alapból nézi a szemed, biztos szépnek találja, és ha annyira nézi, hogy a szempilláid is feltűnnek neki, akkor biztos, hogy tetszik neki, amit lát :)

Én is hajlamos vagyok minden apróságot kiszúrni egy pasin, ami megtetszik, pl. dicsértem már meg orrot, szeplőket arcon és vállon, nyakat, ujjakat. Szóval bőven lehet esélyed :)

2017. ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!