Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen első randi helyszínt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen első randi helyszínt válasszunk szerintetek?

Figyelt kérdés
Pár napja ismerjük egymást, de az első perctől kezdve egy hullámhosszon vagyunk. Ő 38 éves férfi és én pedig 27 éves nő vagyok. Társkeresőn ismerkedtünk meg és egy vidéki városban lakunk, ahol a találkozó is lesz. Felreptettem a mozi ötletét, de kezdem úgy gondolni, hogy az első randin nem szerencsés, hisz' kb. 2 órán keresztül nem tudunk beszélgetni. Ez akkor lenne jó variáció, ha az egész napot együtt tudnánk tölteni, ugye? A fagyizó, kávézó, stb program jól hangzik, esőt mondanak jövő hétre... ezeken kívül még mit tudtok tanácsolni két vágyakozó, kíváncsi szívnek? :) Már 5 éve nem randiztam, nemrég ért véget az előző kapcsolatom, így "kimentem a gyakorlatból", úgy érzem. :)
2017. ápr. 16. 18:04
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
100%
valami be ülős helyre menjetek inkább a mozi nem jó szerintem
2017. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egy kávézó, teázó tökéletes.


a mozi nagyon nem jó első randis hely

2017. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egész jövő héten esni fog??? :D


Én első randinak mindig sétapárti voltam. Nem szeretem mikor egy szinte idegen ül velem szemben, és figyel... :D

Azt meg még kevésbé, ha nekem kell úgy tennem, mint aki figyel. :D


30/F

2017. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én első randis sablonom, ami évtizedes viszonylatban bevált mindig:


Az első órában sétálás (az év leghidegebb egy-két hónapját leszámítva), lehetőleg ha a városotokban van valamilyen folyó, akkor annak a partján, a rakparton.


Utána beültök egy kellemes beülős helyre másik 2-3 órára, ahol megisztok mondjuk egy-egy pohár bort és közben beszélgettek egymás mellett ülve.


Úgy kb ennél jobb programot elsőnek nehéz találni. A lényeg úgy is a beszélgetésen van, nyugodt körülmények között.

2017. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!