Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég ismertem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ismertem meg egy normális lányt, meg is volt az első randi.8-9 órát voltunk együtt, volt csók is, de semmi több. Mondhatni tökéletes volt! Viszont most már nem keres, nem érdeklődik. Egyszerűen nem értem, vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Elhívtam második randira is, de a tanulásra fogta, mert sok vizsgája van/volt, szóval nyugtáztam, hogy majd később megbeszéljük. Aztán rá egy napra megkérdezi, hogy haza tudnám őket vinni a barátnőjével, vagy tudnának aludni nálam egy "csajos buli" után... Hajnali 4-ig fent voltam, vártam, hogy biztosan írnak vagy hívnak, de semmi...

Valószínűleg még mindig túl naív vagyok. :D

23F



2017. ápr. 9. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold...
2017. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg probalkozz egyet utoljara. Az ottalvas azert eleg meredek huzas volt en azt akkor sem fogadnam el ha nagyon szimpatikus a pasi. A vizsgaidoszak pedig valoban a nyakunkon van. A lany nem fog kezdemenyezni, legy kitarto. Hivd meg egy kavera, teara vagy fagyira ket tanulas kozott.
2017. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tűnik úgy, mintha komolyan érdeklődne, de egyszer még hívd el, úgy, hogy konkrét napot, programot vetsz fel. Úgyis jön a húsvét, amikor elvileg több a szabadidő. Ha az egyértelmű randimeghívásra továbbra is csak ködösít, akkor ne foglalkozz vele.
2017. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Update: azóta elmondása szerint 4 nap alatt 4 buliban volt... De rám azért nincs ideje :D

Ez kuka lesz úgy érzem :/ ünnepek alatt még egyszer elhívom, aztán annyi volt :V

Köszönöm a tanácsokat!

2017. ápr. 11. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!