Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a jobb első randin odatenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb első randin odatenni magunkat, vagy nem?

Figyelt kérdés

Mi a jobb, első randin a legszebb ruhánkba menni, a legjobb oldalunkat adni és a kifogott halat nem etetünk elvre alapozni, hogy ha már belémzúgott láthatja, milyen ocsmány vagyok lelapult hajjal, vagy szakadt farmerban stb.


Vagy jobb az már az első randin is kicsit közelebbről mutatni magam, szóval nem a legfullosabb ruhám, a hajam természetesen megmosva, de nem beállítva stb. Szóval mutat egy átlag kinézetet amitől jobban is tudok kinézni, de csúnyábban is.


2017. ápr. 22. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Azt mutatni szerintem, amilyen átlagban vagy.
2017. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Első benyomás szabályai érvényesek. Persze nem csak szimpátiát, hanem vonzalmat is kell keltenünk.


De alapvető lényeg: elégítsd ki a partner társas szükségleteit úgy, hogy közben végig önmagadat adod.

2017. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
69%

"kifogott halat nem etetünk"


Akkor is ilyen bölcs elveid lesznek, amikor a kifogott haladat rajtad kívül még hárman is kefélgetjük?

2017. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha randira készülsz, nem csak a partnernek öltözöl. Neked magadnak is fontos, hogy szépnek, kívánatosnak lásd és érezd magad, mert attól nagyobb lesz az önbizalmad, és a magabiztosság tesz igazán vonzóvá.

Persze túltolni nem kell, hogy rád se ismerjen másnap. De annál azért több energiát szánhatsz a külsődre, mint egy átlag munkába menéskor. Magát az alkalmat, és a másik embert is megtiszteled azzal, ha a külsőd is azt üzeni: ez egy hétköznapinál fontosabb szituáció.

2017. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
"jobb, első randin a legszebb ruhánkba menni, a legjobb oldalunkat adni" Aztán a másodikon is. A harmadikon is, ÉS IGY TOVÁBB!!!! Mindig igyekezz hodito, kedves, ellenálhatatlan lenni. (Ha beleszoksz, lehet, hogy tényleg megjavulsz:-)))
2017. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én inkább "odatenném" magam, elvégre ha az első rossz benyomás miatt nem lesz folytatás, akkor a ki nm fogott halat még annyira sem kell etetni...
2017. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Estádio de Felchút, miből gondolod, hogy a kifogott hal nő? Én inkább azt gyanítom, hogy a kérdező nő. Vagy tévedek?
2017. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az addig oké utolsó, de ha már összejöttünk és mondjuk nála töltök egy hétvégén, nyilván nem fogok a hajammal baszakodni, meg nem fogok utcai ruhában lenni, hanem hétvégi melegítőben pl., vagy otthoni selejtes farmerban. Érted...
2017. ápr. 22. 20:38
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti... Bocs
2017. ápr. 22. 20:39
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen kedves Felchút, akartam is mondani... :)
2017. ápr. 22. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!