Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rapidrandi.hu által szervezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rapidrandi.hu által szervezett 7 perces randikkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy vannak-e "beépített emberek", vagy egyéb hasonló "ügyeskedések", mert hallottam ilyenről...

2017. ápr. 24. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Beépített ember???
2017. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy lennének beépített emberek, mi értelme lenne?

Amúgy voltam 2x.

Az elsőnél egy csaj sem jelölt meg, a másodiknál egy csaj jelölt meg, de mivel én meg őt nem jelöltem meg, ezért egyikből sem lett semmi.

Egyébként ott is ugyanolyan nők vannak, mint máshol, semmivel sem különbek, nagy részük ott is a tökéleteset keresi, meg bepaliznak azzal, hogy bejössz neki, meg szimpi vagy neki, aztán meg be sem jelöl.

A legrosszabb meg az, hogy férfi mindig több van, mint nő. Volt olyan, hogy 7 lány volt és 12 férfi, szóval ez azért egy kicsit szemétség. Bár nincs meghatározva, hogy 7-nél több nem lehet, na de mégis csak riválisok.

2017. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont ez lehet az értelme a "beépített" embernek. ...hogy növeljék a létszámot. Én nő vagyok. Valószínűleg egy másik korosztályba tartozok, mert itt mindig a nők vannak többségben. (Legutoljára 15 nő - 11 férfi). ...és ez a létszám különbség nem csak Neked és nekem nem tetszik.

Ezen kívül....

Én már sokszor voltam. Én is mindig úgy érzem, hogy több férfinak "bejövök", nagyon szimpi vagyok neki. Volt olyan pl:, aki szinte szóról szóra tudta, hogy mit mondtam neki fél évvel ezelőtt és hol ültem. Fél évvel ezelőtt is és most is bejelöltem (és másokat is, akik szimpatikusak voltak). Mégsem volt még soha kölcsönös találatom). Kezd kicsit gyanús lenni. Nem csak azért nincs, hogy legközelebb is elmenjek és fizessek???

Most az utolsó alkalommal egy olyan férfiban is megfogalmazódtak ezek, akivel nem voltunk egymásnak szimpatikusak, de a 7 perc alatt kellett valamiről beszélgetni, hát ez volt a téma. Tehát nem csak nekem vannak ilyen goldolataim.

2017. ápr. 26. 08:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 7 perc soknak tűnik. Ha van szimpátia, az 2-3 perc alatt kiderül. Ha nincs, akkor a 7 perc nagy kínlódás lehet.

Amúgy smán lehet ilyen helyeken beépített ember, az mégiscsak Magyarország.

De viszont ha szimpik vagytok egymásnak, miért nem beszéltek meg egy randit félóra múlvára a legközelebbi kávézóban? Énbiztos felvetném ezt, ha érezném az oda-vissza szimpátiát.

De tény, sosem voltam még ilyen randin:)

2017. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A szabály az, hogy nem lehet egymás elérhetőségét elkérni.

Én - többnyire - betartom a szabályokat. Bár, ha másik fél megszegné és szimpi lenne, akkor azért én sem jelenteném, de ilyenre nem volt még példa. Legalábbis én nem tudok róla.

A 7 perccel nincs bajom. Mégha nem is szimpi a pasi. Valamiről csak el tudok vele társalogni 7 percig.

2017. ápr. 28. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2x voltam ilyenen, mindket alkalommal a pasik voltak tobbsegeben. A szervezok ezt ugy oldottak meg, hogy velem es a masik nokkel beszelgettek, amig sorra nem kerultunk.

En a het palibol eloszor 4, aztan 5 szimpatiat jeloltem. Az elso alkalommal 1 egyezesem volt, ahol a pali irt is nekem. Megbeszeltuk a randit, de elkesett. Vegigcsinaltam, mert egy alkalommal lehet kesni, nem gaz, bar bocsanatot nem kert. Lett masodik randi. A masodikrol is elkesett, es akkor sem volt bocsanat. Itt mar nem voltam jo fej. Ha en videkrol idoben ott vagyok, akkor a masik, aki helyben van, ne kessen mar!

A masodik alkalommal is egy parom volt, ott ket honapig tartott az osszejarkalas, majd megmondta, h neki en unalmas vagyok es atlagos, es nem boldog. O legalabb a szemembe mondta.

2017. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!