Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban, és más által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban, és más által megbabonázva? Meddig tart ez?

Figyelt kérdés

Hm. Nincs is lényegében kérdésem, csak jó lenne megosztani ezt valakivel. Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek. (:

Kapcsolatban vagyok, több mint 3 éve. Jól élünk, szeretjük egymást, még ha nem is az a lángoló szenvedély mint az elején, de közel majdnem. Mindig elég népszerű voltam a másik nem körében, de sosem jelentett senki kísértést, monogám típusnak tartom magam. Tartottam. És most, itt ez a srác: nem hagy kétséget tisztességtelen szándékai felől, neki is barátnője van. Mégis, nem tudom mi fogott meg benne ennyire, de megőrülök érte. Visszautasítottam ugyan a közeledését a páromra hivatkozva, nem is egyszer, de éjjel nappal itt motoszkál, hogy "mi lett volna ha"... kiborulok már magamtól. A srácot sikeresen lekoptattam, már nem is nagyon keres, de így sem jobb. Nem, nem szerettem belé, egészen más fajta lángolást érzek iránta, mint a párom iránt. És mégis, uhh. Elmúlik ez, érdemes volt ellenállni? Hasonló "élmények"?


2011. júl. 8. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem gondolsz rá és minden kapcsolatot megszakítasz vele akkor 1-2 hét és elmúlik. :)
2011. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem volt 2,5 év után, szeretők lettünk, már több, mint egy éve nem is láttam, de még mindig álmodok vele. Ha meglátok egy darab papírt a kézírásával, már attól is megborzongok...
2011. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem, így hogy elhajtottam majd megnyugodok én is. Mert persze a srác nem tud semmit erről, illetve igyekeztem leplezni mennyire oda vagyok érte... de így, hogy pár napja nem keresett, komolyan fél óránként feljövök megnézni írt-e, aztán még negyedóráig viaskodok magammal hogy írjak-e. Mi a fene van velem...
2011. júl. 8. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
El fog múlni, csak ne gondolj rá annyit. Szerintem jól tetted hogy visszautasítottad, mert ha nem, akkor még többet gondolnál rá, plusz a párodat is megcsaltad volna ami még rosszabb. A "mi lett volna ha..." mindig rossz de egy idő után elmúlik.
2011. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!