Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova kellett volna tennem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova kellett volna tennem ha ilyen volt a fickó a randikon?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú már régebben akivel több randim volt végül elküldtem.Kicsit bénáztam de kritizálta a megjelenésem,beszólogatott amikor felmentem a lakására akkor óriási kupi és rendetlenség volt és kaja sem nagyon volt nála.Számomra egyértelmű volt hogy nem jövök be neki külsőre ő sem jött be nekem csak esélyt adtam hogy megismerjem belsőre.De ha nem jöttem be neki akkor mi a tökömért viselkedett így miért nem küldött el simán?

2017. ápr. 24. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te sem az első randin küldted el,biztos ő is úgy gondolta,hogy ad még "nektek" még 1 esélyt.
2017. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő nem is akarta hogy szétmenjünk meg nem én szólogattam be neki.
2017. ápr. 24. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha láthatóan nem jöttél be neki külsőre,meg sokszor beszólogatott az nem jelent túl jót.

De miről jutott eszedbe a pasi?Mégis folytatnád vele?

2017. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"akkor mi a tökömért viselkedett így" Te is F vagy?
2017. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eszembe nem jutna vele folytatni. Simán nosztalgiáztam.Mivel a párommal sem alakulnak a dolgok mostanság jól és összegeztem gondolatban milyen tapasztalataim voltak.Lány vagyok. Ha férfi lennék homoszexuális kategóriában tettem volna fel a kérdést.
2017. ápr. 24. 23:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy, akkor keress tovább! Mert ha nem jól alakulnak a dolgok, akkor csak az időd megy.. .
2017. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nem jövünk be egymásnak de randiziunk"

Te teljesen elmebeteg vagy? :D A randi amúgy sem arra van, hogy belsőre megismerd.

2017. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor csak a te kedvedért utolsó mostmár totál elutasító leszek mindenkivel aki nem jön be külsőre. Végül is csak a férfiak nagyja és nem tehetek róla.. De én legalább próbáltam jófej lenni meg úgy boldogulni az életben. Külsőre a mostani párom sem jött be egyáltalán. De mással meg tudott fogni. Szóval nem tudom kettőnk közül ki az elmebetegebb.
2017. ápr. 25. 22:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha neked a férfiak nagyja nem jön be, akkor veled van a baj... :D
2017. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak külsőre nem !Amúgy nem személyiség + külső + ember úgy összességében meg tud fogni ha megismerem. De tény hogy csak külsőre valahogy elég kevés jött be mindig.Ők is valahogy nem tökéletes kinézet miatt hanem valami kisugárzás. Amúgy meg csomó lány meg nő van így mint én. Nem gondolnám hogy probléma de nem nagyon foglalkozok veled többet mert úgyis csak kötekedni akarsz.
2017. ápr. 25. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!