Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randikon szabad beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randikon szabad beszélni ex barátnőről a lánynak?

Figyelt kérdés
Mert az a tipikus eset állhat fenn, hogy ez sem jó az sem jó. Ha beszélsz miért beszélsz, még biztos őt szereted, ha nem beszélsz akkor meg mi van, neked sosem volt barátnőd, milyen lúzer vagy, magadnakvaló stb. Hogy lehet ezt a 22 es csapdája szitut orvosolni?
2016. aug. 23. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszélj róla.Kifejezetten utálom es féltékeny leszek ha a párom az exeit emlegeti..nem beszélve arról,hogy elsö randin a helyedbe szóba se hoznám..mindenkinek vannak exei....
2016. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22-es csapdája? Úgy kerülhető el, ha nem agyalsz előre minden egyes betűn. Beindul a fesztelen beszélgetés akkor jönnek a témák. Nem indul be, akár fejre is állhatsz, halott a dolog.
2016. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság az első randin az exekről beszélni.
2016. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet említeni, de csak távolról, és érezhtő legyen, hogy miért lett "ex".
2016. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2


Bárcsak ilyen könnyű lenne...

2016. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj róla. Van millió egy téma a volt barátnődön kívül.
2016. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hisztis, meg nincsenek szabad/nem szabad témáim, de az első pár randin még nem akarok a pasi ilyen dolgairól tudni. Tök kiábrándítana, ha szóba hozná. Később egyáltalán nem zavar, de az elején sztem ezt felejtsd el...
2016. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

NE! Tudod milyen dühítő és lealacsonyító azt hallgatni, hoyg az exszel ez meg az volt?

1. EX! Ki nem szrja le, engem nem ő, hanem TE érdekelsz

2. elkezdek kattogni, mi a fenéért vagyok is itt, ha ennyire telibes.zr.sz

3. neked még az ex az igazi, mit akarunk egymástól?


Én dobtam már azért pasit az első randi után, mert semmi másról nem témázott, csak az exéről - aki mellesleg ismerősöm, így azt várta, majd kórusban szidjuk.

2016. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp sem, abszurd. nem kezdek úgy ismerkedésbe hogy bemutatom szóban az exem a kiszemeltnek,sőt mélyebb témákba sem mennék bele
2016. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ex barátnő, politika, de még a család se igazán! Ezek felejtősek. Ha meg rákérdez, mondd hogy igen volt, de már a multé. Miért lúzerség? Vannak ismerőseim, 37 évesek, és még senkijük. Igaz még nekem sincs, de nem tartom magam lúzernak! Csak ügyesen! 28/f
2016. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!