Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért itatnak le engem a 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itatnak le engem a 30 körüli nők saját pénzükön a randikon?

Figyelt kérdés
Nem töménnyel, hanem borozni akarnak mindig, nekem meg kötelező elfogadnom, mert ők állják, és bunkóság lenne visszautasítani.

2016. jún. 26. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Jó kis papucs, befolyásolható és döntésképtelen személy vagy, miért lenne kötelező elfogadni? Pisztolyt tartanak a fejedhez?

És, mi van akkor ha megmondod, hogy elnézést, de nem iszom alkohol.


Csak te gondolod, hogy bunkóság visszautasítani. Egyébként meg egyáltalán nem!!

2016. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert gaz vagy es le akarnak lepni toled minel hamarabb.
2016. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt akarják, hogy hasson rájuk az alkohol, de egyedül nem akarnak inni, mert ciki. Oldott állapotban könnyeben veszik rá magukat szexre.
2016. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélik ha kicsit iszogattok, jobban oldódsz, jobb társaság leszel.
2016. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ez miért probléma.
2016. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem azokat a hozzászólókat, akik szerint kínos a srác, és azért itatják le. :D Mi ebben a logika? Ha kínosnak tartanák a kérdezőt, valószínűleg igen hamar lelépnének, s nem kezdenének el vedelni. Szerintem inkább pont, hogy jól akarják érezni magukat a srác társaságában, fel akarnak oldódni.
2016. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdező azt akarja látni a válaszokban, hogy azért itatják őt le a nők, mert ágyba akarják vinni. Ez szép is lenne, ha igaz lenne, de a kérdező csak álmodik a nőkről, dolga még nem volt egyel sem.
2016. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, én nem ragaszkodnék hozzá, de egyébként egyedül nem iszunk. Tudod, van az a mondás, hogy "ökör iszik magában". :-) Miért nem akarod elfogadni? Egy pohár bortól még senki nem rúgott be. Persze, ha vezetsz, az más, mert zéró tolerancia van az utakon.
2016. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet, h náluk is működik az, h nincs csúnya pasi, csak kevés alkohol :P
2016. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom, de örülj neki.
2016. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!