Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így van értelme kapcsolaton gondolkodni?

Figyelt kérdés

Van valaki akit vonzónak találok, és ő is érdeklődik felém.

Nem tudom, hogy hány éves, mert még nagyon keveset beszéltünk, de sok köztünk a korkülönbség. 10 év biztos, de inkább 20 körülinek gondolnám a korkülönbséget.

Ami azért gond lehet. Főleg hogy (csúnyán mondva) a korkülönbséggel én járok rosszabbul, mert idővel én maradok majd egy idős mellett, amennyiben párkapcsolat lesz.


Szóval izgalmas ez ami most van köztünk, hogy figyelgetjük egymást, de félek hogy kár belevágni úgy hogy már az elején látok valami "hibát" benne. Egy olyat, amin változtatni sem lehet.


Ti hogy vágtok bele egy kapcsolatba? Mikor előjön valami aggály a másikkal kapcsolatban, szabad-e belevágni a kapcsolatba/ vagy folytatni azt?


2017. ápr. 26. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elég sokáig 10-15 évvel idősebb barátaim voltak, mert a korombeliek nekem se nagyon jöttek be. Nem bántam meg, jó volt Velük. S ismerek másokat is, ahol nagy a korkülönbség, egyik ismerősünk is boldog házasságban élt egy 25 évvel idősebb férfival, 2 gyereket felneveltek. (a férfi már meghalt), de nagyszüleim közt is 10 év volt, nagymamám is mindig azt mondta hogy "nem szereti a kisfiúkat".


Mindezek ellenére lehet hogy tényleg csak egy megértő társra vágysz, vagy rosszabb esetben egy "pótapára". Nekem is ez lehetett.

Mostani barátom öt évvel fiatalabb, és komolyabb mint egy-két immáron negyvenes exem... Szóval tényleg ne írd le alapból a fiatalokat.


Viszont az hogy ezen aggódsz, meg hogy "rosszul jársz, mert ott maradsz egy idős mellett", na ez nem jó jel.

Persze nincs szó mingyárt házasságról, de azért gondold meg...

2017. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt sehol nem írtad, hogy mennyi idősen kérdezed ezt?

Mert nem mindegy, hogy 19 vagy 34 éves vagy, és így a

korkülönbség kérdése...

2017. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

"húszas éveik végén lévő férfiak is játszanak számítógépen, meg ökörködnek a haverokkal és kiver a víz ettől."


Nagyon szegényes a lelked, ha ezt gondolod rólunk. Ez bäromság. A húszas évek elején járó férfiakra vonatkozik inkább. Amúgy sem kor kérdése a lelki érettség. ELég komoly mentális problémáid lehetnek, szerintem keress fel egy szakembert, mert nem igazán normális, amit az alkérdésben tárgyalsz.

29F

2017. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem... Azért azt lehet látni hogy valaki 30 éves vagy 40...mert gondolom ez a helyzet kb.


Igen ha 20 évvel idősebb akkor elég csúnyán rosszul járhatsz. 10 év simán belefér azt mondják.


Valamint magamból kiindulva simán találhatsz olyan férfit aki korban hozzádillő és gondolkodásmód is passzol! Ugyanis van férfiben is aki jóval felnőttesebben gondolkodik mint a korabeliek.

2017. ápr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!