Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tegnapi nap írtam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tegnapi nap írtam neki sms-t, hogy akkor amit megbeszéltünk, részemről rendben, és majd írjon neki mikor jó, és majd én visszajelzek hogy nekem jó e. Ez volt tegnap és a mai napig semmi választ nem kaptam. Miért nem jelez vissza?

Figyelt kérdés

Előzmények:

Van egy srác a melóhelyemen, akivel elég jól elvagyok. Nagyon kedves, közveten,mindig mindenben segít nekem, és érdekes húzásai vannak. Eleinte olyanokat csinált nekem, hogy a hajamat akár hányzsór elment mellettem megérintette, és többször is szemeztünk már. Aztán tegnap volt a csúcspontja a dolgoknak, ami lehet egy kicsit tőlem is erős volt, főleg hogy én ilyet nem nagyon szoktam csinálni, de ő kezdte, hogy Mikor elment mellettem már nem csak a hajamat fogta meg hanem az újjával a nyakamat megsimogatta úgy hogy kirázott a hideg, és aztán visszanézett rám "úgy" Egy valamit tudni kell!van neki barátnője, de úgy hogy nem szereti,meg valójában csak épp hogy együtt vannak, ő már akar vele szakítani ezt el is mondja de valami miatt még mindig vele van. Talán ezért nem lép tovább?csak kostolgat? vagy minek nevezzem ezt?na és csináltam egy hülyeséget szerintem ,mert ma beszélgettünk, és megkérdeztem van e kedve egyszer összeülni velem. De minden ellenkezés nélkül ráhelyeselt.Hülyeséget csináltam?De ha már a nyakamat simogatja???nem tudom komolyan...Most már csak a hívásom várja mert nekem megvan az ő száma, de neki az enyém nincs.Ez is olyan gáz felállás.Én hívjam?Bár ő mondta hogy igen..


És ami most történt és nem hagy nyugodni:

A tegnapi nap írtam neki sms-t hogy akkor amit megbeszéltünk, részemről rendben, és majd írjon neki mikor jó, és majd én visszajelzek hogy nekem jó e.

Ez volt tegnap és a mai napig semmi választ nem kaptam. Azt hozzá kell tenni hogy mindezek előzménye után 3 nappal írtam az sms-t nem azonnal, tehát nem vagyok túl rámenős úgy érzem. SZerintetek ilyenkor mi van? MIért nem ír vissza? SZórakozik? Vagy a csaja lehet a dologba? vagy fél? Vagy mi????


2008. okt. 14. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a van barátnője, de igazából már nem szereti és nem is akar együtt lenni vele című duma annyira szánalmas. A barátnője is tudja mindezt? Vagy a kedves 'úriember' csak játszik erre-arra? Én nem foglalkoznék vele a helyedben addig, amíg tényleg a másik lánnyal van. Szerintem kamuzik.
2008. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De végülis én sem akarok vele komolyabb kapcsolatot, csak beszélgetni,meg ismerkedni, meg ilyenek. Akkor minek közeledik? Én amíg semmit nem teszek ő meg adja a jeleket. Most végre válaszoltam rá, és semmi. Ez akkor most mi? MIért nem írja vissza legalább azt hogy nem érek rá, vagy valami.melohelyen nem így viselkedik. Egyébként tényleg nem szereti a barátnőjét, csak valami érdekkapcsolatféle, mert ő jár az útján a csaja meg nem tud ellene tenni semmit, elviseli, mert nem akarja elengedni vagy mi. Nem tudom pontosan, de én sem akarok vele komoly kapcsolatot, csak tényleg találkozni, beszélgetni.De miért nem ír?
2008. okt. 14. 12:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Nos, a helyzet, hogy ez a srác játszik veled. Élvezi, hogy hozzád érhet, és tetszik neki a reakciód. Azonban semmi többet nem akar tőled. Azt mondja, nem tudja ott hagyni a barátnőjét, pedig már nem is szereti. Ez is csak duma, lehet már nem olyan jó a kapcsolatuk, de ragaszkodik a párjához, de ezeket a kis kalandokat nem veti meg. Jót szórakozik a srác. Ne engedd magad, az ilyen típus egyszerűen mindenkivel ezt csinálja, akiben lát egy kis hajlandóságot.

Petranova

2008. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aha! Hát ez rosszul esett, mert fiatalabb nálam, és nem vagyok egy buta nő ezen a téren úgy érzem. Még nem vertek eddig át, de persze ez nem lehet lehetetlen, tehát bármikor előfordulhat még. CSak az a furcsa nekem, hogy miért közeledik, és helyesel rá egy találkára ha utána meg nem reagál vissza rá.Furcsa. Ez inkább félelem jegye, vagy butaság, mert fogunk még találkozni, és ezt hogyan magyarázza majd ki?Ráadásul megmondta mikor és hogy akar különmenni, de nem csak nekem, hanem mindenki tudja aki ismeri hogy nem azért van a csajjal mert szereti hanem mert nincs pénze saját háztartást vezetni, ugyanis otthonról elküldték, vagy valami ilyen. Magyarul szegény leányzót kihasználja. Én sem szerelmes vagyok, számomra van egy jobban érdekelt férfi, de ő most szünetelteti a kapcsolatot,és én is vele. Ez így meg van beszélve kettönk között. Most egy kicsit szeretnék én is szórakozni, persze ebben benne van az is hogy nem szeretném a büszkeségem sem elveszíteni, tehát az ilyen forma srácok előtt beégni, hogy ő kosarazzon ki ,hogy ő azt hidje én komolyan szerettem volna vele, holott én is csak egy jó estét, beszélgetést, ilyenek. Ezt kéne még a tuttára adnom, hogy nehogy azt hidje hogy komolyan gondolom.
2008. okt. 14. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Megdöbbenve olvastam soraidat...ugyanis egészen addig a pontig, hogy a lánnyal együtt él, akár lehetne az én egyik ismerősöm is.

Ő lassan 2 éve van együtt barátnőjével, ezalatt az idő alatt kétszer szakítottak is, de mindig újra összejöttek. És a fiú...igen, megcsalja őt, elég csúnyán. Méghozzá a legtöbb áldozat a tőle pár évvel idősebb munatársnői közül kerül ki! (Jellemzően 2-5 év a korkülönbség.) Afféle bizalmas barátok vagyunk, így nagyjából az összes csajos ügyét tudom és ő anyniban nem hazudik, hogy tényleg nagyon rossz már az a kapcsolat.


Szerintem tényleg szeretne tovább lépni, csak egyszerűen nem találja hozzá a megfelelő társat. Nem akarom védeni az ilyen arcokat, ert mindig is elitéltem az ilyen dolgait, és ezt a szemébe is mondtam.


Viszont: nála nem feltétlenül hülyítés a dolog, mert nem azért nem szakít a barátnőjével és kezd új kapcsolatot valamelyik munkatársával, mert igazából átveri őket, és a barátnőjét szereti, Egyszerűen azért, mert azokkal a lányokakl ilyen-olyan okok miatt akkor sem járna, hogyha szingli lenne. (ilyen pl, a korkülönbség, vagy egyszerűen nem passzolnak össze, más érdelődési kör, másféle elképzelések a jövővel kapcsolatban stb)


Lényegében annyi lenne a tanácsom neked, hogyha tényleg csak szórakozni akarsz akkor rendben, mert nem érzed majd becsapva magadat.


(Amúgy ha egy helyen dolgoztok, miért nem beszélhettek meg ott találkozót?)


De nagyon vigyázz vele, mert már most nagyon úgy tűnik, hogy a köztetek lévő viszonyt egyértelműen ő alakítja. Állj a sarkadra!

2008. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm megint sokat segítesz! Igen ezt szeretném hogy megpróbáljak én felülre kerülni. Gondolom itt most állj!!!Semmi tovább, mivel nem reagált vissza. Viszont ha újra melohelyen együtt dolgozunk hogyan reagáljak minderre ami ugye most van, majd akkor a szemébe? Hogy viselkedjek, mit szóljak? Tényleg ezt szeretnék fölé kerekedni mindenképp!CSak most én is elvesztettem azt amire mindig büszke voltam, hogy én irányítom a kapcsolatom.Most megvagyok fogva. Nem tudom most hogyan tovább. Igen valóban csak szerettem volna vele összeülni, és majd a sors hozza a többit. Egyébként engem pont az fogott meg hogy a zenei izlésünk egy, és ez nálam nagyon fontos. Meg egyébként tudunk beszélgetni, és érzem hogy a közelemben szeret lenni.És mikor megemlítettem hogy találkozhatnánk, azt mondta "Megbeszéltük" és mikor mondtam neki, hogy most akkor mi lesz? én kezdeményezzek?Még a számom sem tudod, (ekkor ment haza, és az ajtóban zajlott) erre azt mondta "egyszer te is megteheted" Ezek elég felkérő szövegek. Viszont hogy bonyolitsam az esetet, én mikor megkaptam a számát véletlenszerüen elkevertem mielőtt elmentettem volna :S De megkaptam közben egy csajtól, akit ismerek de nem nagyon találkozik már vele.Már arra is gondoltam hogy nem jó számra írtam, de ez akkor gondolom hülyeség. SZóval elég buta helyzetnek találom ezt, mert én ennyire nem bonyolitanám túl a helyébe, mert azért 1-2 mondatot bármit visszaírhatott volna. Szerinted?
2008. okt. 14. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Megint én :D

Ezek szerint az incidens pénteken volt?

Hát...figyu, nem nagyon szeretek ilyen dolgokban "tanácsot" adni, de én a helyedben most egy darabig a kisujjamat sem mozdítanám érte.

Mikor ezek után jönne a hülye célzásaival, tennék neki valami csípős megjegyzésr arra nézve, h volt esélye, csak elszúrta...ezután szerintem kibújna a szög a zsákból...és az akkori reakciójából valószinüleg kiderülne, hogy miért is nem írt neked. :)

És lehet h észrevenné h ha akar valamit...bármit is...küzdenie kell, meg tennie érte...akkor jobabn állna már a szénád sokkal! Ha azt hiszi, h úgyis csak azon múlik, h ő mikor meg mit akar akkor eléggé elszállhat magától...:)

Szerintem legalábbis.



Jajj, nem tudok elvonatkoztatni, mindig az az ismerősöm jut eszembe erről a sztoriról akiről előző postban meséltem! XD Persze nyilván nincs egyedül azzal, hogy így tolja :)De behalnék, ha róla lenne szó. Komolyan.


Nem tudnád esetleg pár jellemzőjét elmondani v h merrefelé dolgoztok? kb...olyan szinten pl, h Ferenc körúthoz közel?

2008. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

SZia!

Esküszöm te kellesz nekem msn-re :D Sokat segitenél, meg szeretnék veled beszélni még hasonlókról. Sok okos dolgot mondasz amin állandóan töröm a fejem ,nekem miért nem jutott eszembe :D Köszi megint.

Kérdésedre a válaszom, hát én nagyon messze vagyok Pest-től, lejebb délen, nem az lehet akire gondolsz, ráadásul ő fiatalka, még nálam is fiatalabb. SZinte kisfiú. Egyébként még mindig nem írt, nem tudom...egy kicsit most szégyenlem magam, de az nyugtat, hogy az sms-em olyan többértelmü volt, és nem volt annyira konkrét rámászos. Idézném ha nem bánod. Valami miatt már akkor elővigyázatosságból úgy fogalmaztam nehogy besüljek, ha nem ír vissza, vagy olyat ami nem tetszene

"SZia!Mit csinálsz?Melózol?Én egy darabig nem.Akkor amit beszéltünk ok.de majd te szólj mikor, én meg majd hogy nekem jó e akkor.SZia!"

Tehát ennyi lenne az sms.SZerintem nem cifráztam túl. Igen én is úgy gondoltam, hogy most itt leálltam. Mivel csak 24 péves akkor leírom, és 1 komolyabb kapcsolata, még arra is gondoltam, egy kicsit még talán fél is tőlem. meg nem akarja eltapsolni ezt a kapcsolatot, ami számára valahol biztonság, mert lakhat valahol, ha már nem is szerelemből, de érdekből ez a csaj kell neki, ennyit látok, én nem érek ennyit, meg egy dugás sem akárkival. Igen talán flörtölget velem, simogatja a nyakam, pillogat, mosolyog, odahajol, segít sokat, és hirtelen ha van esély velem jön ebédelni mert talán valami miatt mégis vonzodik hozzám, de ezen felül semmi más.De ezt a csendet nem értem a telefon felöl akkor sem.SZerinted?van még valami hozzáfüzni valód?örülnék :D

2008. okt. 14. 23:46
 9/11 anonim ***** válasza:

:D

Hmm...igazából nekem az a tapasztalatom, hogy egy fiú annál jobban megbecsüli a barátnőjét, minnél nehezebben szerezte meg, szóval nem érdemes magát könnyen adnia az embernek. :D


Én is találkoztam már hasonló fiúkkal, jo velük lenni, meg élőben tökre kedvesek,meg jófejek, meg oylan, mintha akarnának valamit...de aztán nem keresik az embert, meg nem is foglalkoznak vele.

Ilyenkor lehet magyarázatot keresni, mint amit te is csinálsz, h vajon miért nem válaszol...de az a szomorú igazság, h 99% az esélye, hogy azért mert nem is akar...ha belegondolsz, nem is csak telefonon kereshetne...manapság ott van az e-mail, iwiw, msn, annyi helyen el lehet érni a másikat...:( Szal én a helyedben nem erőltetném a dolgot, ha ő nem kezd el megint udvarolni, mert...abból nyilván az jön le, h nem is gondolja komolyan v már nem akarja...hiszen a leírásod alapján nem tűnik valami félénknek.


Mondjuk szerintem a 24 annyira nem fiatal, akiről én meséltem, csak 22 :D dehát minden relatív! De tök mindegy, mert mindenképp egy felnőtt ember, elvárható tőle, hogy felelőséget válalljon a tetteiért, a kapcsolataiért...plussz épp ideje lenne kilépni a már rossz kapcsolaból, és akkor több eséllyel találna egy jót...

Amúgy, a barátnője nyilván egy nagyon fontos személy az életében, és nagyon valószinű, hogyha már nem is szerelmes, attól még szeretheti...és ha őt is így átveri, becsapja, ilyen tisztességtelen vele, akkor nem túl sok jót lehet tőle várni.


Én a helyedben már nem próbálnám vele felvenni a kapcsolatot, csak ha megint ő kezdeményez, akkor lehet azt csinálni, amit elöbbi postban írtam :D és...ha tényleg csak egy futó kapsolatra vágysz, v nem is kapcsolara csak...flörtre, akkor ha ezután is nyomulna, akkor hagynám magam a helyedben :P


De mivel egy munkahelyen vagytok, nagyon kell figyelni rá, hogy ne úgy gyere ki a dologból, h a többiek úgy vegyék le, h te is csak egy szerencsétlen lány vagy akit kényére-kedvére kihasznált Don Juan. Bár...azt hiszem, ilyen esetben talán az a legjobb, ha a töbi munkatárs nem is tud róla, mert még ha te is jössz ki jól a dologból, lehet h könynűvérünek tartanának!


Amúgy nincsa zóta vmi fejlemény?:D


hajrá!

2008. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

SZia!

Hát sajnos nincs, és ugye tudjuk mindig az kell az embernek ami nehéz, és lehetetlen. Én ilyen vagyok :D igen, és lehet ő is. A könnyű dolog nem érdekli. De figyelj csak!?......Ő honnan a fenéből tudja hogy én mit akarok mikor azt mondtam összeülhetünk egy este. nem feltétlen lefekvésre gondol az ember, mert nekem pl. nagyon sok haverom van aki fiú, sőtt sokkal több a fiú mint a lány. Mi a fenétől tart, és miért ilyen gyáva, most már haragszom és ezt mondom. Ő miért ennyire nagyképü, hogy nem egy haveri beszélgetésre gondol? MIért akar eljönni velem kajálni miközben nem is szeretne velem beszélgetni? Ráadásul mikor mondtam, azt fűzte hozzá, jó, de akkor nincs autó, mert mivel hogy alkoholt fogyaztunk. Tehát tovább fűzte már a dolgot gondolatban. Furcsa nekem ez a gyerek nagyon. Most meg beszélgettem egyik simimmel aki meglepően mondja hogy ő írt nekem sms-t nem kaptam meg? mondom nem. na jót nevettem magamban, ha ő sem kapta meg ezt az sms-t én meg itt szövegelek, és ő azért nem ír mert már írt! Hehe! na de ez 1, az 1000-hez esély, tehát csak felvetettem példának. Itt tuti más a helyzet. Igen attól félek, hogy a melohelyen ezt ő kikotyogja az ő javára, hogy hülyének néznek majd, meg lenéznek, esetleg haragszanak majd ezért rám, hogy milyen vagyok, itt kikezdek a kedves kolegával akinek van barátnője. Annyira még nem ismerem, ettől félek nehogy viszájára foruljon a adolog.CSak nem szemét ennyire, és ezért jó hogy úgy fogalmaztam ahogy ha esetleg megmutatja valakinek az sms-em. Lehet ez egy olyan is, hogy valamit segítek neki, vagy bármi :D Hát majd ha megyek meloba tudok mondani fejleményt de max jövő hét valamikor találkozom csak vele addig nem tudok semmit mondani sajnos.Azért nagyon köszi az eddigit, segítettél vele sokat :D

2008. okt. 15. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!