Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Introvertált férfiak "csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált férfiak "csajozási" szokásai? Hogyan, hol, stb?

Figyelt kérdés

Introvertált férfitársaimat kérdezném, hogy hogyan, hol szoktak ismerkedni nőkkel. Tapasztalatokat írjatok.


Nekem eddig sajnos nem sok pozitív élményem van, azt vettem észre a nőknél, hogy kb levegőnek nézik az embert, ha nem extrovertált. Vagy csak ronda vagyok és jellemtelen...



2017. ápr. 27. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:

én neten ismerkedtem, korábban a húgom barátnői voltak rám kattanva, meg voltak véletlen, meg volt 1 lány akit meghódítottam :)


24F

2017. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Már sehogy. Én nem fogok megalázkodni :)
2017. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most sehogy. Ősztől külföld, egyetem, kollégium, lesz lehetőségem.
2017. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. hsz-re:

Neten hol? fb-os ráirkálás nőkre? Az a meghódítás milyen formában zajlott?

2017. ápr. 27. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:

#4:

társkeresőn kezdtem, 0 siker :D

aztán itt ismerkedtem, de eredetileg nem azért regeltem ide

volt innen 2 kapcsolatom, nem mondanám nagy sikernek őket :S


24F

2017. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az online keresgélést javasolnám. Próbálkozhatsz badoon vagy egyéb társkeresőkön.. esetleg facebookon is írhatsz olyan lányoknak, akik bejönnek, hátha. Keress introvetált vonású lányokat! Sok jel van ami alapján eltudod dönteni egy lányról, hogy intro vagy extro.. a profilkép sokat elárul, illetve az üzenőfalon megosztott dolgok.


24/F

2017. ápr. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Én sehogy és sehol.
2017. ápr. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Badoo és társai elég nagy szarnak tűnnek, ingyen nem tudsz csinálni kb semmit, meg amúgy is gagyi oldalnak tűnik. Tinderen meg pl szintén nem sok sikerem van...
2017. ápr. 28. 10:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress rá pl. James Marshallra, ő elég introvertált, alacsony energiaszintű fickó és mégis sikeresen ismerkedik, főként nappal.
2017. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tinderen meg badoon egy átlagembernek k*rrvasokat kell lapozgatni hogy legyen match mert a csajok jórésze vagy csak felregisztrált és igazából leszarja vagy napi 100 like-ot kap. Ettől függetlenül volt már pár matchem. 2-vel találkoztam. Azok amúgy nem voltak túl jók, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Másik opció menj el haverral piálni és kinyílsz. Más hatásos módszerre még én sem jöttem rá... max még a fesztiválok jó helyek, de arra 1x megyek egy évben.
2017. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!