Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érinthetné, ha közölném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érinthetné, ha közölném vele, hogy különleges és tökéletes számomra és nem akarom elengedni? Gáz és szánalmas lenne ez nagyon? Inkább ellenhatást váltana ki szerintetek?

Figyelt kérdés

Elsősorban introvertált lányokhoz szólva:


Van egy introvertált (én is az vagyok), magához nehezen közelengedő leányzó, akivel egy ideje már beszélgetünk, de sajnos csak facebook-on. Viszont szeretném, ha komolyabbra fordulnának a dolgok egyszer. Eddig sajnos még nem találkoztunk személyesen, mert állítása szerint most nem áll készen kapcsolatra (bizonygatta, hogy nem csak kifogás), meg elég kusza most az élete, mert most költözött fel Pestre, valamint melózni is most kezdett el. De "humorosnak, jó fejnek és kedvesnek" tart.


Évek óta ő az egyetlen akinél azt látom, hogy eddig minden szimpatikus benne. Viszont nem akarok balek se lenni, akivel csak játszanak, mert valójában nem őszinte és nem mondja meg, hogy amúgy se érdekelném.



2017. ápr. 12. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az tökre jó tulajdonság részedrol hogy nem is ismered nem is talalkoztatok mégis szimpatikus, tökéletes és különleges. Mintha cipőt vennel az interneten és a fotó alapján már tudnád hogy kényelmes és tartós :))


Ha ezt mondod neki amit leirtal ha a lány normális lazán hülyének néz mert ilyet normális ember nem mond és nem állapít meg ismeretlenül. Ha komolyan gondolod ezt a hazugságot és ő beveszi akkor meg egymasnak valók vagytok

2017. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

A "nem állok készen kapcsolatra" mindig azt jelenti, hogy VELED nem áll készen kapcsolatra. Nem jössz be neki annyira, hogy erőltesse ezt a találkozás dolgot, de néha jó veled beszélgetni neten. Persze előfordulhat, hogy szakítás, költözés, vagy bármi más okból egy lány nem szeretne kapcsolatot, de ha megismer valakit, akit ténylegesen vonzónak talál, akkor nem fogják érdekelni a körülmények. Szerintem ne írj ilyeneket, mert csak elijeszted.

27/N

2017. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Pontosan ezekkel a szavakkal.

De azt mondanám, hogy sokkal jobb lenne személyesen. Hitelesebb is, meg kedvesebb is. Ha közben belepirulsz, csak még jobb.

De van itt egy bibi, hogy nem akar veled találkozni. Ez kissé aggasztó. A humoros, kedves jó fej az nem elég. A bonyolult élet pedig nem kifogás.

Kivánom, hogy tévedjek, de előbb találkozz vele, és akkor meglátod, hogy a barátzónában szeretne-e tartani, vagy szó lehet többről, járásról.

2017. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Amíg csak a neten ismered, ne hamarkodj el semmit!

Várd meg a személyes találkozót, mert abból több dolog kiderül, mint hinnéd. :)

(Nem a levegőbe beszélek, számos internetes barátom [mármint baráti barát][ van/volt, és két szerelmemet is így ismertem meg.)


21/L

2017. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha eddig nem érdekelted annyira, hogy találkozzon veled, a fenti vallomás sem fog változtatni rajta szerintem. "Nem akarom elengedni" - na ilyet pláne ne írj, nem lehet, hogy túl rámenős vagy, vagy sokat keresed?
2017. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy az első írja.


Amit érzel, annak semmi köze a lányhoz, akivel beszélgetsz. Ő csak egy ismeretlen ember, akibe belevetítetted az ideális nőképedet, bármilyen is legyen az.


Az ismerkedés, amíg nem találkoztok, sajnos szinte semmit sem ér. Arra vlaó, hogy előkészítse a találkozást, megteremtse a közös témákat, amik mentén el lehet majd indulni.


Az, hogy humorosnak és jó fejnek tart, sajnos nem sokat számít, gyakorlatilag semleges dolog. Nem azért mondom, hogy lelombozzalak, csak figyelmeztetlek, hogy ne lásd bele abbe azt, ami talán nincs is.


Szerintem hagyd a nagy romantikus vallomásokat. Sajnos nem igazán működnek. Képzeld el az ő szemszögéből! Egy ilyen vallomással gyakorlatilag egy döntésbe kényszeríted: akar-e járni veled vagy sem.Nyilván nem konkrétan ezt kérdezed, de az egész ehhez vezet. És ha ő éppenséggel nem biztos abban, hogy téged akar (és úgy tűnik, nem az), akkor jó eséllyel megijed és kihátrál.


És miért van szó egyáltalán kapcsolatról? Az ismerkedést miért terhelitek meg ezzel? És mi köze van a találkozásnak a kapcsolathoz? Nem azért találkoztok, hogy gyűrűt húzz az ujjára (bár elég éretlennek tűnsz akár ehhez is :D), hanem hogy jól érezzétek magatokat egymás társaságában, és valóban megismerjétek egymást. És még csak ez után jön majd a pont, ahol esetleg eldöntitek, hogy ennél komolyabban érdekel-e a másik.


Azért írom ilyen biztosan ezeket, mert pont olyan voltam, mit te :D. Szóval felejtsd el a romantikus hős szerepét, és ne a hülye ideáljaidat, hanem valódi, érdekes embereket és értékeket keress!

2017. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!