Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol próbálkozzal az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol próbálkozzal az ismerkedéssel nyáron introvertált lányként?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és elég introvertált, de azért nem vagyok menthetetlen. Még sosem volt pasim, de nagyon szeretnék már. Viszont a suli miatt csak nyáron fogok ráérni ezzel a kérdéssel foglalkozni.

Bulit próbáltam, nem jött be. Sportolok, az edzőterem egy jó pont azt tudom, a másik sport amit űzök, ott meg egy darab fiúval se találkoztam még, mint ahol dolgoztam, ott se nagyon...

Mit tegyek? Már kezdem feladni a dolgot...



2017. márc. 22. 05:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Önkénteskedj menhelyen. Vagy kérd meg barátnőid egyikét, hogy mutasson be valamelyik ismerősének. Egyébként a legspontánabb és legjobb helyzet az egyetemen alakulhatna ki. Mondjuk közös tanulás egy egy órára. Futás/sport közben is rád bukkanhat valaki, ha nincs a füledben a füles és leállsz pihenni pár percre mondjuk, de ebben nem reménykednék, hogy bárhol is leszólítanak árkit is. Erről nagyon megoszlanak a vélemények mindkét nem esetében.

Menj el moziba magadba, szemezz emberekkel. Vagy ha van valami zenész/együttes akit szeretsz, menj el nyáron a koncertjükre, általában ott lazábbak a kedélyek.

2017. márc. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A suli egy viszonylag jó hely, lényegében helyben vagy ott a legkönnyebb, illetve barátokkal/barátnőkkel elmenni bulizni, ha már egyedül nem jött be, bár a buli nem a legjobb. Nyáron tudsz ismerkedni a pl a strabdokon, közösségi helyeken, vagy esetleg fesztiválokon (feltéve, ha mész fesztiválokra). Illetve mindenképp opció a netes ismerkedés, ott viszonylag könnyebb dolgod van, nem feltétlen társkereső, az érdeklődési körödben honlapok stb. És semmiképp sem feladni ;) az nem működik. Előbb-utóbb összejön a dolog.

20/f

2017. márc. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj rá itt valamelyik kandúrra! :)
2017. márc. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szemezz, mosolyogj, ennyi introvertáltként sem nehéz, azzal már feldobtad a labdát.
2017. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neten. Írásban sokkal jobban ki lehet nyílni. De a chat.hu oldalt és társait kerüld.
2017. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ismerkedhetünk. max nem lesz belőle semmi. :D
2017. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írjál nekem
2017. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerencse arra szokott rátalálni, aki alkalmat ad neki. Hiába várod a lottó ötöst, ha nem veszel szelvényt. Hiába akarsz ismerkedni, ha nem mész sehova, ahol emberekkel lennél körülvéve. Menj el otthonról. Kézilabda meccsre, könyvtárba, moziba, színházba, vagy szórakozóhelyre.
2017. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!