Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem, hol szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hol szerezzek neki pasit?

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk. A bnőm 3 éve szeret egy srácot, és nem tud mit tenni mivel a srácnak nem jön be... Mostmár úgydöntöttem, hogy elég szerezni akarok neki egy normális srácot akivel összeismerkedhet. Hol lógnak mostanába a 14-16 éves pasik? Zp-be nem mehetünk mert kell kártya és a szülei nagyon szigurúak. Viszont valahova elakarom vinni, mert sosem szórakozik szinte. És kell neki egy kis lazulás meg pasizás még akkor is ha nem lesz a végén semmi.
2010. máj. 14. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akar ne erőltesd! Álltalában az erőltetett kapcsolatoknak rossz vége lesz! Ha neki így jó, akkor hagyd rá!
2010. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval, bár én is szeretnék magamnak egy csajd ;-) Lehet, h el kéne menni valahová együtt v nem tom.

15/f

2010. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én a párkapcsolatot nem erőltetem, csak azt akarom h ismerjen meg pár pasit h lássa, nem csak ő van a világon:) hogy kicsit felnyissa a szemét. Aztán h lesz-e belőle valami, vagy nem az már nem az én dolgom... csak annyit akarok h ismerkedjen és lazuljon kicsit... mert így nagyon rossz h 3 éve csak az a srác létezik neki
2010. máj. 14. 21:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csináljátok meg a házi feladatokat és menjetek el aludni!
2010. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem :) az ember eljárhat bulizni ha tudja hol vannak határok:D
2010. máj. 14. 22:01
 6/14 anonim ***** válasza:
pofám leszakad, 14éves és 3 éve (11éves kora óta) szeret egy pasit,és olyan mértékben letargiába esett hogy nem akar még bulizni se menni, 14 évesen :D nemsemmi
2010. máj. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nahjó figyelj, a szerelem nem kortol függ és nem az zavar h nem akar bulizni jönni mert az ráérne hanem az h szomorú... és csak elakarom vinni valahova h táncolhasson és megismerjen pár jófej srácot ennyi... nem akarok neki se pasit se azt h hulla részegen bulizgasson.. hanem annyit h szimplán végre jól érezze magát és kicsit kicsit lazuljon...
2010. máj. 18. 10:59
 8/14 anonim ***** válasza:

"hol szerezzek neki pasit?"

"nem akarok neki se pasit"


Ülj le, egyes:D

2010. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jó oké bocs XD kicsit szétszórt vagyok... Nah szóval hova mennyünk ahol vannak fiatal pasik?
2010. máj. 18. 12:12
 10/14 anonim ***** válasza:
az iskola tökéletesen megteszi
2010. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!