Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Muszály desztilált vizet...

Muszály desztilált vizet tennem bele, nem jó a sima víz? És a glicerint hozzá honnan szerezzek? Hógömböt akarok készíteni, de nem vagyok biztos pár dologban.

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy étolaj??? is jó bele. Ez igaz? És ha igen akkor hogyan csináljam?
2009. dec. 12. 23:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt az étolajos dolgot hülyeségnek találom, mert csak egyhelyen olvastam, máshol nincs.
2009. dec. 12. 23:52
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Muszáj.

2. Desztillált víz.

3. Azért célszerű a desztillált víz, mert az biztos, hogy tiszta. Nincsenek benne lebegő szennyeződések, nem tud bezöldülni, megposhadni. Egyébként autósboltban pár szár forintért vehetsz egy ötliteres kannával ioncserélt vizet, amit nem használsz fel, azt meg szeretni fogja a gőzölős vasaló (nem vízkövesedik).

4. Ha máshol nem, gyógyszertárban meg tudják mondani, hol szerezhetsz glicerint.

5. Az étolaj nem biztos, hogy jó bele, mert egyrészt nem színtelen, másrészt - ha emlékeim nem csalnak - nem elegyedik a vízzel.

2009. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Babaolaj? Az színtelen.
2009. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!