Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn megismertem egy félarab lányt, Magyarországon él. Randizni fogunk. Van náluk van valami olyan kulturális különbség, amire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha csak félarab, és nem ott nevelkedett, akkor szerintem nem vészes, annyi hogy ha jól tudom ott a nőket kicsikét másképp kezelik, amolyan régebbi szokások által. Ott a nőnek sokkal kevesebb jogai vannak, el kell takarnia magát, a testét, a haját, az arcát, kivéve talán otthon, a nők nem dolgoznak vagy ilyesmik, csak kiszolgálják a férfit, mosnak, főznek takarítanak(csak ők, a férfi nem segít), és úgy funkcionálnak ahogy a férfi mondja, tehát nincs egyenlőség, alá vannak rendelve a férfinak, de azt ott ők így szeretik elvileg, vagy nem tudom. Annyi hogy a férfiak nagyon védik őket.
2017. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Senin milliyetin ne? Kaç yaşında?
2017. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Egyrészt ugye nem minden arab muszlim. Másrészt meg arab és arab között is rengeteg a különbség.

Mindenképpen köszönj úgy neki, hogy "ja kalb", azt szeretik. ;)

2017. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek beszéljen hozza törökül? :D Mindjárt grúzul, nem? :D
2017. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Privibe leírod a nevét légyszi, elég csak a vezeték vagy a kereszt is lehet ismerem a lányt :)
2017. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass 3-asra :)
2017. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol és milyen neveltetés szerint nőtt fel. Egy ismerősöm szintén félig arab, de a nevén kívül (na meg hogy barna) semmi különbség nincs. Itt született, itt nőtt fel, itteni szokások vették körül. Ő pl ugyanolyan, mint te vagy én. De találkoztam pár emberrel, akik arab országban is szocializálódtak, abban a helyzetben azért melegebb a pite..


Előbbi esetben semmi gáz, mint egy hétköznapi kapcsolat. Utóbbi esetben én nem erőltetném a dolgot.

2017. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!