Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy normális lányok deszkás köcsögökkel és ostoba srácokkal jönnek össze, mikor a jó választás ott lebeg a szemük előtt csak meg kéne ragadniuk?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyet láttam már de az értelmét nem értem. Inkább belemennek egy olyan kapcsolatba ami nem előnyös számukra. Sokszor veszekednek egymással, és innen onnan hallom hogy így meg úgy csalják egymást és élik tovább a hamis együttlét napjait. Miért? Lányok fiúk vegyesen írhattok.
2010. máj. 15. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Erre még én sem találtam választ.
2010. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Mert terhesek.
2010. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez naon jó kérdés! ha tudja vki ak nekem is írja meg!:)
2010. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
$ € Ft
2010. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
taln mert azt nézik h milyen srácokat lehet mutogatni és felvágni a barátnőknek. a látszatra és a külsőségekre mennek...ennyi
2010. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát én egy deszkás divatlappal sem jönnék össze az biztos...

L

2010. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

13:09 vagyok!

és ha van valakim akkor az nem azért van hogy mutogassam hogy milyen menő meg fene tudja...az olyan mű...

2010. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A NORMÁLIS lányok nem csalják a párjukat és nem azért vannak velük,mert az a menő.Szóval a kérdésedre a válasz,ezek a csajok hülyék.Ha normális lányt akarsz ne a miniszoknya és a vastag smink után menj,vagyis ne a farkad irányítson,hanem gondolkozz és tényleg találsz egy rendes lányt,csak te se a külsőségekre utazz.
2010. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
ahogy a haverom mondaná...a lányok hülyék.. ami jó az nem kell nekik a szar meg két kézzel:D..
2010. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem is egy ilyen deszkás dc-s köcsög volt az ideálom mindig is:S hosszú évek múlva majdnem össze is jöttünk,csak kiderült h napi szinten szív és jól átvágott:( na azóta kerülöm az ilyen "stílusos" embereket:S
2010. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!