Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek normális dolog h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek normális dolog h a párom nem enged el bulizni egyedül? és választás elé kényszerít ő vagy a buli? Lennt bővebben

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a párom 16.egymástól messze élünk,év közben egy városban koleszban vagyunk :) csak ilyenkor tudunk találkozni,nyaranta én megyek hozzá mert ő nem tud.a bulizástól teljesen kiakad :S nem enged de ő elmegy és szeretném ha megértené végre más párkapcsolatban mi a normális mert nekem nem hisz.
2010. jún. 23. 14:22
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Cseréld le! Hidd el, hogy nem lesz jó vége. Csak szenvedni fogsz miatta. Amikor elkezd zsarolgatni, akkor mond ezt neki: Vagy normális leszel, vagy hagyjuk az egészet a francba.
2010. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem az apukád/ anyukád hogy megtiltson neked bármit is. Mondd meg neki majd akkor nem mész bulizni, ha ő sem megy.
2010. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Mi az, hogy buliba egyedül??

Hogy fogod magad és elmész? Mert akkor én is azt hinném, hogy pasizol. De ha barátokkal, barátnőkkel akkor el kellene engednie, főleg ha ő is jár bulikba.

2010. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyél papucs, ő a kisebb! Cseréld le, vagy vágd nyakon, hogy észhez térjen (átvitt értelemben).
2010. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem egyedül,úgy értettem nélküle...
2010. jún. 23. 15:30
 6/9 anonim válasza:
33%
azt is írd ki hogy én lig, nagyon ritkán járok el Nélküled bulizni. és hogy most szakítottál velem az előbb :'( :'( (U) SZERETLEK!!! és helyre hozok mindent amit elrontottam csak tartsd be amit megígértél :'(
2010. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Indokolja valamivel ezt a kettősmércét?
2010. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
semmi nem indokolja mivel ő csalt meg :) ha jól számolom eddig 2szer :)
2010. jún. 23. 22:35
 9/9 Hanariko ***** válasza:
hát te egy igazi hülye vagy 19 éves létedre... bocs.
2012. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!