Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha harcolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha harcolok önmagammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hónapja lett vége egy hosszú kapcsolatomnak. Mondhatni békében váltunk el. De mikor szétmentünk rájöttem, hogy már rég vége kellett volna lenni és hogy mennyire elszakadtam önmagamtól (utólagosan lettem okos)

3 hónap után lett egy udvarlóm, megkedveltem stb ,de pár hét után közöltem vele hogy legyen vége mert nem megy.

Utána voltak még udvarlók, de mindig kitaláltam vmi indokot hogy miért nem illünk össze. Kb a semmit nagyítottam fel hogy probléma legyen.

Kijöttem Londonba és itt megismertem egy magyar srácot.

Nála is előjönnek ezek a gondolataim ,de próbálom legyőzni és nem félni ,hogy megint úgy járok.

Mit tudnék még csinálni, hogy legyőzzem ezt a bezárkózást?



2017. máj. 2. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... nekem van egy olyan gyanúm, hogy nincs is szükséged komoly párkapcsolatra.

Mit gondosz erről a feltevésről, mire van szükséged?

2017. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehetséges ,de arra meg vágyok hogy valakivel legyek.

Már mint aki megölel,megcsókol stb.

2017. máj. 2. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na így gondolom, igen, tehát valami laza-kötetlen kapcsolatra, amiben ilyen dolgok teljesühetnek, de nincs szükség elköteleződésre, nincs felelősség, nem kell felkészültnek lenned, csak élvezni... Persze aztán kérdés, hogy a nézeteid engedi-e az ilyet.. 😃
2017. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jó csak nem könnyű olyat találni aki olyan barátság extrákkal benne lenne. :D
2017. máj. 2. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Kapcsolatok már csak ilyenek :)


Amíg nincs senki, addig érezd jól magad mással! Csak hagyd nyitva a kapukat, add meg a lehetőséget az ismerkedésre, nincs szükség elvárásokra. Akivel valami nagyon stimmel, azzal lesz is valami 😃

Ez idő függvénye leginkább... nem lehet nagyon mit kezdeni vele 😃 ezért kell más dolgokkal foglalkozni addig, és úgy jól érezni magad 😊

2017. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!