Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most vehetem célzásnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most vehetem célzásnak? (fiúk, lányok)

Figyelt kérdés

Na szóval elmesélem röviden. :) Nemrég történt velem egy kis baleset. Megbotlottam magassarkúban, és kiment a bokám de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy van egy fiú aki tetszik. Én nem tudom hogy én tetszem-e neki, de tegnap mikor sántikáltam mondott egy ilyet: Na nem lesz kifutó magassarkúban...És közben mosolygott. Nem nagyon ismerjük egymást épp ezért nem értem hogy mire értette azt hogy kifutó. :D Szerintetek? Sokan azt mondják hogy azt hiszi hogy modell vagyok?! Tetszem neki szerintetek?:D Vagy mire értette?

Köszönöm előre is.


2010. máj. 15. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát akkor vicces fiú... van humorérzéke.. lehet hogy csak ilyen aszemélyisége... ebböl még nem derül ki! most ha én oda megyek egy fiúhoz és megsimogatom a hátát és mosolygok rá az nálam nem feltétlenül az,hogy akarok tölle valamit.. :/ viszont ne hordj magassarkút ha nehezen jársz benne.. (nem szép :P)
2010. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem hordok nyugi.:D Ez volt az utolsó hogy magassarkú volt rajtam. Amúgy meg nem estem volna el csak szaladtam busz után mert már késésben voltam. xD :S
2010. máj. 15. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!