Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha pl. buszon, metrón, buszmeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pl. buszon, metrón, buszmegállóban vagy akárhol látok egy szép lányt, hogy tudnék kezdeményezni hogy ne legyek tolakodó?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így szoktam: Szia ne haragudj, hogy csak így ismeretlenül leszólítlak, de nagyon szép vagy és nem bírtam megállni, hogy ne szóljak hozzád! <mindezt mosolyogva, és itt-ott picit hebegve-habogva de csak módjával és nézz mélyen a szemébe) Aztán meg próbálhatod elhívni sütizni, vagy eselleg' sétálni valahova.
2008. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De jó ezt olvasni!!! Én lány vagyok, és mit meg nem adnék, ha néha megszólítanának. A mai pasik félénkek, vagy én nem tudom, de sokszor volt olyan, hogy szemeztünk, láttam rajta, hogy tetszem neki, de nem lép...Én meg mégsem szólíthatom le...neki kellene!!

Sokszor volt ilyen!!

Sok sikert!

2008. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia első válaszoló! Merre laksz? :)

A kérdezőnek pedig csak annyit, hogy nyugodtan fogadd meg az első válaszoló tanácsát, mert ez mindenkinek (nekem is) jól esne!

Sok sikert! :)

2008. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, TE is ezzel a busszal mész? ha nem vagyok tolakodó, merre tartasz? a többi jön magától:)
2008. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is örülnék ha az első válaszoló így leszólítana :) Velem is mindig az vagy h szemezünk szemezünk aztán BUMM semmi nem történik.. Nem mernek közeledni :( Pedig nekem az nagyon bejönne ha odajönne egy helyes aranyos srác de úgy izgulna hogy alig bírna beszélni:)
2010. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hallgass az első válaszolóra! :) Már elegem van abból hogy lelassít mellettem a BMW és egy kőbunkó kiszól h jól nézel ki elvihetlek? -.- Persze élből elküldöm

Viszont az első válaszoló esetében nyitott lennék az ismerkedésre.:)

2010. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titokgazda ***** válasza:
100%

A rengeteg negatív tapasztalat miatt nem kezdeményeznek a pasik. Amiatt, hogy nagyon sok esetben a nők még bunkók is, hogyha egy pasi nem tetszik nekik.


Volt olyan, hogy egy csávó szemezett egy lánnyal a villamoson. Mosolyogtak egymásra, de csak szolidan.

A pasi végre összeszedte magát, odament a csajhoz, és annyit kérdezett, hogy: Szia! Lehet veled ismerkedni?

A válasz egy "inkább nem" volt.


Amiatt, hogy az ilyen esetekben úgy látszik az sem egyértelmű, hogyha valami egyértelmű; nagyon megnehezíti azt, hogy egy pasi elég bátorságot merítsen.


Azt kell mondjam, hogy a női egyenjogúság nevében, és mivel a nők úgymond válogatósabbak, és mert a férfiak túlnyomó többsége tiszteli a nőket és nem akarja zaklatni őket; az lenne a célravezető, hogyha a nők is kezdeményeznének. Akár egy lényegtelen mondattal, ami azért kicsit egyértelműsíti a dolgot.


Azonban a nőknek is kényelmetlen a dolog, és bátortalanok lennének, de ezt inkább nem is feszegetik, csak ragaszkodnak (ebben is és más kényelmi szempontból számukra előnyös dolgok terén) az eddigi megszokásokhoz.


Emiatt korcs az egyenjogúság eszméje.

2012. nov. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!