Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi egy tök ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi egy tök ismeretlen férfival?

Figyelt kérdés

Holnapra megbeszéltem egy randit egy férfival, akivel párszor leveleztem. Kicsit furcsa a pasi, mert nem nagyon mesélt magáról, hiába kérdeztem, mindig a találkozóval jött. Egyszer még pénzt is ajánlott, hogy találkozzunk. Erre nagyon ideges lettem és nem is beszéltünk egy ideig, majd gondoltam egyet és úgy voltam vele, hogy na mégiscsak kíváncsi vagyok rá. Holnap találkozok fele egy forgalmas helyen (amúgy egy eldugott helyen akart találkozni úgy mondtam meg, hogy nem inkább a sétálóúton találkozzunk). Kicsit izgulok, mi van ha valami lánykereskedővel lesz dolgom? Tudom tudom lehet hülyeség ezt gondolni, de kicsit tartok. 2 képet láttam a pasiról. Mindig nyugtatom magam, hogy nem lesz semmi baj, de nagyon furcsa a pasi és nagyon izgulok, hogy mi lesz.

Ti belemennétek ilyenbe?


2017. ápr. 12. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

Bele.

L

2017. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

25/N

2017. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem is az a baj h ismeretlen, hanem amit te magad is felvetettél... pénzt akart kínálni h találkozzatok?? Eldugott helyen akart veled találkozni??

A helyedben mindenképpen készenlétbe helyezném egy barátnőm vagy barátom h a közelben legyen, de azért ne zavarjon ha mindenképp találkozni akarsz vele.


Egyébként én a helyedben nem mennék bele.

2017. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
Ne aggódj, lehet az árverésen pont én foglak megvenni...
2017. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Hat en biztos hogy nem, meg egy forgalmas helyen sem. Nem is biztos, hogy az o kepeit lattad, eldugott helyen akart talalkozni, penzert, nem meselt magarol semmit. Legyen eszed te lany!!!
2017. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Linó03 ***** válasza:
86%
Tökéletesen egyetértek a 3-assal és az 5-össel.
2017. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Te tiszta hülye vagy. Az ilyet tiltani mindenhonnan.
2017. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
mai világban semmit se lehet tudni...egyébként az gyakori hogy sürgetjük a talit mert élőben jobban el tudja adni magát az ember.....itt a gyk-n vagy egyéb oldalon csak jön egy suttyó aki jobbnak hazudja magát aztán csapot papot otthagyva ülsz be annak a másiknak a "körhintájába"....mikor kiderül hogy a beugró új arc nem is nagy durranás addigra már azt is elfelejted hogy 1,5 hónapja kivel szakadt félbe a levelezésed a link tróger miatt
2017. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igaz! Most is erősködik, hogy máshol találkozzunk, neki nem jó az, amit kinéztem. Egy még eldugottabb helyen akar találkozni. Ilyen nincs... le is mondom!

Köszönöm a megerősítést! :))

2017. ápr. 12. 20:44
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Még életedben megszavazok neked egy Darwin-díjat.
2017. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!