Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretne valamit tőlem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne valamit tőlem vagy nem, érdemes folytatnom ezt?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, aki egyszer olyan, mintha le akarna koptatni, egyszer meg mintha tényleg szeretné, hogy legyen is köztünk valami.

Úgy értem, nem bújik ki a találkozók elől, flörtöl, van olyan is, hogy ő hív ki valahova. Valószínűsítem, hogy nem vagyok neki közömbös, mert volt már "közünk" egymáshoz. Találkoztunk is már kettesben, és ott sem volt semmi probléma.

Viszont facebook beszélgetéseknél nagyrészt letud egyszavas válaszokkal. Csak keveset van fent, viszont ha igen, akkor sem keres. Ha én keresem, visszaír, néha aztán utána időnként érdeklődik is, de nagyon nehezen tudom vele bármilyen irányba vinni a beszélgetést, mert szinte sosem kapcsolódik be, és úgy érzem magam, mintha egyfolytában tolakodnék.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit kéne tennem, folytassam ezt, vagy ne? 18L, 23F


2017. máj. 6. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném. Ha akar tőled valamit, akkor tegyen érte ő is, ne csak te. Az egyszavas válaszolgatás pedig kifejezetten sértő.
2017. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megértem az összezavarodásodat mivel velem majdnem ugyan ez van csak itt én vagyok a lány és a fiú aki ezt csinálja :/

Én a helyedben rá kérdeznék lehet csak tényleg keveset jár facebookra.

2017. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

végre egy normális nő, aki nem a FB-on (instán, és társain) éli az életét, hanem randira megy veled, ha akar valamit.


Komolyan, az ilyen az inkább kincs, neked meg az fáj, hogy nem a szokásos online hercegnő.

2017. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!