Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy dillemában vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dillemában vagyok, érdemes lenne tovább folytatnom ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

2 hete találkozgatok egy lánnyal,voltunk közös buliban stb.

Igazából ott vagyunk,h kézen fogva sétálás,szájrapuszi,ölelés,tehát mondhatni,hogy egyről a kettőre léptünk,viszont nem olyan régen lett vége egy kapcsolatának,ezért mikor megakartam csókolni,elhúzta fejét,ondván neki még idő kell és nem akar átverni .. ezzel az a bökkenő,hogy azthiszem kezdek beleszeretni .. ezzel nincs is baj,ha a csaj biztos lenne magában,ezenkívűl nekem 4 éve lett vége egy komoly kapcsolatomnak és azóta ő az első lány aki minden hibája és hülyesége ellenére maximálisan tökéletes nekem .. azon gondolkozom,hogy fogok neki adna még egy hetet és utána majd vhogy kiheverem ..

Ui: én 23 ő 17 éves szerintetek nem tré ?

amugy még egy csavar a történetbe , felhívott magukhoz szombatra filmezni,erre ma reggel kijött egy herpesz!!!

15 ezret költöttem rá gyógyszertárba de ugygondolom,h nem fog elmúlni szombatra márpedig én így nem fogok felmenni hozzá,mert félek,hogy emiatt megundorodna..


2012. szept. 12. 09:22
 1/4 anonim válasza:
Szia,mindenképp folytasd a lánykával.Mond meg neki ,hogy sajnos nem akarod hogy elkapja a herpit,és bár nagyon-nagyon szeretnéd,de pár nappal kizárólag a szád miatt :)) halasszátok el a filmezést.Szerintem ne egy hetet adj még neki,ha kezdesz szerelmes lenni,akár,egy fél évet is. Végülis hova rohanunk? Én dolgozni mindjárt.Üdv 35 N
2012. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hozzám akár 5 herpesszel is jöhet egy szerelmes férfi. Kit érdekel a herpesz? Bár még csak 17, lehet hogy érdekli.

Nem is nagy a korkülönbség köztetek, mit izgulsz?

Nyomulj,mert lecsapja más a kezedről, ha sokat hezitálsz.

2012. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az ,h nem nagy a korkülönbség így nem igaz... mert abban a korban amiben most vagytok igenis számít,ő még csak 17 te meg 23 ,feltehetőleg sokkal érettebb vagy nála ami problémát vagy veszekedéseket okozhat...tudom mert tapasztalat ,de ezeket ki lehet küszöbölni. Az ,hogy egy hetet adsz neki így nem teljesen fair egészen addig érdemes rá várni amég csak te vagy versenyben. Ha jön 1 másik pasi és versengni kell érte az gyilkos dolog, na akkor kell kiheverni.
2012. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szentem adj neki időt,mondjuk azért ne légy túl hülye,mert én is ilyeneket mondtam egy srácnak h "még nem hevertem ki az előzőt" mert nagyon nyomult,állandóan le akart smárolni.először hagyd h kialakuljon vmi érzelem és majd utána. vki nem lesz ennyire szerelmes ilyen rövid idő alatt.
2012. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!