Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak9cm-es a farkam, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak9cm-es a farkam, akkor elmondjam a lánynak az elsö randin, hogy nekem, csak ekkora?

Figyelt kérdés
Nehogy aztán kellemetlen meglepetés érje.
2010. máj. 15. 18:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%

igen!


16L

2010. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
nem mondd el neki,ha meg arra kerül a sor akkor meg majd meglepi jöhet:)
2010. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondjad el neki. Hulyen venne ki magat. Az en pasimnak se nagy, de tokeletesen hasznalja. Ismerd meg a lanyt eloszor, es aztan kiderul, erdemes e arra, h beavasd eme informacioba.

25/L

2010. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted mekkorának kellene lennie?


(csak mert a nagytöbbség azt se tudja,mennyi az átlag!)

2010. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
Hát ecsém ha ez a maximum elég nagy gáz van. Tényleg ennyi? Ennyi ha feláll? Tudod mit nézd pozitívan legalább könnyebben megy majd a csajodnak a mély torok.
2010. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

ne mondd el neki.. ha az első randinak lesz folytatása az valószínű nem a farkad méretének lesz köszönhető.. szoval ha érdeklődik irántad, akkor abból még szerelem is lehet, és ha a szexre kerül a sor tuti nem méri le elötte, hogy "jujj csak 9cm.. akkor nem szexelünk.. és csak 10 fölötti pasikat szeretek.." ez hülyeség.. nem fogja érdekelni, hogy mekkora..


meg amugy sem az első radira való téma.. azért durva lenne rögtön erről beszélni.. :D

2010. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%

Engem nem zavarna, ha elmondanád. Én szeretem a kisfarkú fiúkat, mert nekik selymesebb az ánuszuk.

Béla atya

2010. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináltass egy "nekem 9 centis" pólót és menj abban. Hátha viccnek gondolja és jót nevet rajta. Ha meg már megnevettetted, jók az esélyeid, hogy nem veszi elő a centit.
2010. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
72%

Mekkora köcsögök vagytok basszus!


Am kedves kérdező! Majdnem egy cipőben járunk. Nekem 12,5 centis csak, de neked annyiból jobb, hogy legalább mersz ismerkedni, mert én nem! Mindíg bennem van ha majd oda kerülünk és érted? Mit gondolhat majd magába a lány? :S De ez csak én vagyok :D

2010. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs mellem csak a melltartó kitömve elmondjam az első randin vagy ne?....


Ha elmondod akkor utána megkérdezi, és az agyad mekkora?

19/l

2010. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!