Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha társkeresőn halogatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn halogatják a találkozást, de folyamatosan írnak nekem, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem értem miért tartanak "chatkapcsolatot"

Beszélgetünk, minden passzol, de valahogy soha nem jo az időpont nekik találkozni, ők olyan id.pontot irnak ami nekem nem jo, hétvégén szinte senki nem ér rá...

Ha nem akarnának találkozni akkor minek chatelgetnek velem akár hónapokig?nem értem


2017. máj. 7. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl általában a találjozás vagy a képküldés során romlott el minden. Nehezemre esett felvállaoni, hogy elrontsak egy heteken át tartó, kölcsönösen kellemes és intim beszélgetést csak mert ronda vagyok. Mert hát... Lehettünk egy hullámhosszon, meg mindenben klappoltunk és bármiről elbeszélgettünk... Úgy is csak a látszat számított mindig is.

Szóval én ezért halogattam mindig, mert tudtam, hogy az a végét jelenti valami jónak.

2017. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jó néhány másikkal is chattelgetnek párhuzamosan, és amikor randira kerülne a sor, valaki más, aki számukra érdekesebb mint te, beelőz. Vagy pedig párkapcsolatban élnek, és a chat csupán szórakozás nekik. Vagy egyszerűen félnek a randitól, vagy eleve nem azok, akiknek mutatják magukat, vagyis kamuregről írogatnak. Amúgy meg tényleg előfordulhat, hogy valakinek túl sok programja/dolga van, és nehezen tud időt szakítani egy randira, de ha valaki a harmadik időpontra is azt mondja nekem, hogy az neki ezért meg azért nem jó, akkor az olyan számomra felejtős, és jöhet a következő jelölt. Sosem szabad hetekig-hónapokig halogatni egy találkozást legfeljebb egy, extrém esetben két hétig, és ha nem jön össze, mehet az illető a levesbe...
2017. máj. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1) gyáva, kapcsolatban élő profilosok, akik egó-tuningra használják a társkeresőt, vagy 10 éve ott lógnak de még senkivel nem mertek találkozni


2) nem jössz be nekik, te vagy a vicces srác, akivel jó beszélni, vagy a kedves lány, aki megértően hallgatja a panaszkodást, de ezen kívül semmi mást nem tudnának elképzelni veled


3) teljesen kamu profilok, 20 éves lány nevében chatelő 50es pasi, és társai. Persze, hogy nem találkozik.

Egyszer egy nőről derült ki, hogy legalább 10 profilt futtatott párhuzamosan, igazi pszichopata volt, soha nem bukott le, zseniálisan tolta, velem is beszélgetett, aztán a társkereső fórumán valaki kipakolt, hogy mire jött rá, volt nagy csodálkozás

2017. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert jól esik nekik, hogy valakit magukhoz köthetnek, de ahhoz lusták, hogy találkozzanak is. Tudod te, mennyi lemondással és kényelmetlenséggel jár egy valódi, találkozásokon és személyes kontaktusokon alapuló kapcsolat? Nagyon sok ember nem adja fel a kényelmét egy ilyenért.
2017. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na igen, #1 is a tipikus gyáva farok verő, aki "erotikus" beszélgetésre használja, de találkozni nem mer (gondolom kamu fotó is van)
2017. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nőként szeretem halogatni a találkozást, és jobban megismerni a másikat, arról nem beszélve, hogy nagyon kevés az időm, ezért is ismerkedek társkeresőn. Bár azért hónapokig nem húzom.

Hétvégén pedig azért nem érek rá általában, mert végre a családommal tölthetem az időt, illetve dolgoznom kell.

2017. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5 ös, én voltam az 1 es és lány vagyok.
2017. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és az intim nem egyenlő az erotikussal...de mindegy..
2017. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!