Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni, ha fenntartot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha fenntartottam egy exemmel a beszélgetést és folyamatosan reménykedek benne, hogy egyszer újra kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés
Az adott lány látszólag ok nélkül szakított velem, majd kiharcoltam, hogy megmaradjon a beszélgetés. Így viszont újra és újra felcsillan bennem a remény. Sosem tudnám vele lezárni a beszélgetést, így viszont halványan folyamatosan reménykedek. Mit lehet ilyenkor tenni?

2017. febr. 26. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj vele többet
2017. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Miért jó magatokat kínozni?

Tiszta szürke 50 árnyalata, csak ti nem az ostorért nyúltok, hanem ott pitiztek az exetek küszöbén. Egy a kidobott tacskó stíll nagyon béna!


Tanuld meg lezárni a kapcsolatot. Legyen már annyi önérzet benned, ha egy lánynak nem kellettél, és nem is akarta megoldani a dolgait veled, nem akar küzdeni érted, akkor nem még rágod a küszöbét, mint valami kóbor eb a lerágott csont reményébe!

2017. febr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 crudy ***** válasza:
Azt hittem ez a gelnőtt párkapcsolat
2017. febr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Képtelen lennék rá. Fájna.
2017. febr. 26. 01:04
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"Képtelen lennék rá. Fájna."

XD Itt kínzod saját magad a pitizéssel... igen nyuszifül, az élet fájdalmas, áldozatokkal jár, de nem mindig az a jó, amit a szervezetünk annak érez! És csak az eleje fáj, de az borzalmasan. Tanulj meg végre felnőttként viselkedni, növessz tököt, mert így az életben nem lesz nemhogy ex, de még egy normális viszonzott szerelmed sem!


Az eszem megáll! Neki "fáj". Kívánom, hogy a legdurvább dolog csak ennyi legyen az életedben! Mert ahogy kinézz lesznek ennél sokkal fájóbb dolgok is az életedben!

2017. febr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha Gábornak hívnak, akkor lépj túl rajta, mert esélytelen hogy újra veled legyen.
2017. febr. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hiába reménykedsz úgy sem lesz a tiéd hosszabb távon sokkal több fájdalmat okozol magadnak mintha befejeznéd. Hidd el marha nagy pofára esés lesz így, ha összejön valakivel te meg szidhatod magad hogy rá pazaroltad az idődet és sokkal jobban fog fájni, mintha most véget vetnél neki és talán addigra túl lépsz rajta annyira, hogy ez ne viseljen meg. Amíg fölöslegesen reménykedsz addig abban is hátráltatod magad, hogy találj valaki mást.
2017. febr. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amikor az embernek nincsenek más barátai, eléggé lehetetlen dolognak tűnik ilyen döntést meghozni.
2017. febr. 26. 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, erre mi sem "egyszerűbb" megoldás minthogy keresni kell új barátokat. Nyilván azért tettem idézőjelbe mert tudom, hogy ez nem megy egy-kettőre, de próbálkozni kell. Párszor már találtam magam én is hasonló helyzetben és egy életre megtanultam, hogy sosem jó, ha az ember csak a párkapcsolatára hagyatkozik. Az a kapcsolatnak sem tesz jót, és ilyen esetek születnek belőle. Én például jókat el tudok beszélgetni itteni emberekkel is, ha nem tudod hogy fogj hozzá, hát kezdd ezzel, de a lányt tényleg jobb, ha mihamarabb elfelejted. Csak abba gondolj bele, hogy az előtt is élted az életedet, hogy vele megismerkedtél volna utána sincs vége a világnak.
2017. febr. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!