Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Észrevettétek, hogy minél csúnyább egy pasi annál jobb nőt akar?

Figyelt kérdés
Ez miért van?
2010. máj. 15. 19:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy a rút lányok ugyan így vannak ezzel... No akkor most mi van?
2010. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

ez egy sokkal bonyolultabb kérdés, valójában én se vagyok egy szép fiú, mégis modellek nedvesednek tőlem, egyszerűen csak azért meg olyan a kisugárzásom mintha én lennék George Clooney. Valószínűleg akik veletek kezdenek a csúnyább pasik ők helyettetek, saját magukkal hitették el h ők George Clooney. :) A másik meg az h a csajozás alapszabály: Ha csajozol akkor a hely legjobb nőjével kezd.

Ilyen egyszerű ez.

2010. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Szesze ***** válasza:

Ki ahogy gondolja. :n sem vagyok egy nagy szám csaj, és nem is akarok George Cloneyt de azért ne kopaszodjon s 120 cm...;))


Én is így veszem észre, hogy egy pasi minél rondább, annál nagyképűbb, és annál jobb csajokat akar. Ráadásul még pofátlanok is a végtelenségig. nem értem ez miért van de talán ezzel magyarázzák, hogy nekik miért nincs barátnőjük. Hát azért mert őket mindig lerázzák szegények....Jol kéne válogatni.

2010. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

"a hely legjobb nőjével kezd"


Oké, a nőnek meg a legjobb pasi kell, nem a legrondább:)

Érdekes, de ha van egy helyes átlagos fiú (nem szépfiú és nem macsó)az nem nyomul a nőkre, hanem választ egy átlagos vagy csúnya lányt. Szóval akkor a jó pasiknak jó az átlagos normál lány, akkor a nagyon rondák mit akarnak ezzel kompenzálni?

2010. máj. 17. 18:18
 25/29 anonim ***** válasza:

Drága, miért érném be egy átlagos, csúnya lánnyal ha megtudom szerezni a nem éppen szép pofámmal a legjobbat is? A helyes átlagos fiú meg béna h beéri egy átlagos, csúnya nővel. Egyébként a szépség fogalma mindenkinél más, szóval most lehet h nekem ti vagytok a rondák, vagy éppen nektek én vagyok a jó pasi. Szóval ez is csak ízlés kérdése...lehet egy másik csajnak az a ronda pasi a herceg fehér lovon. értitek. :)

Vagy ha ti arra gondoltok csúnya pasi alatt h igénytelen, zsíros hajú, büdös szájú, lekajált pulcsis gyökér, akkor ez esettben egyetértünk. Azt én is észrevettem. :):D Viszont nem kell ezen felháborodni, nekünk is le kell koptatni az igénytelen ribiket, az is elég kínos nekünk is.

2010. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

18:29

mi az az igénytelen ribi?

A plázacicák nem igénytelenek...vagy a főúton álló kiégett prostikra gondolsz? Akik ápolatlanok, és lukas a harisnyájuk?

2010. máj. 17. 20:08
 27/29 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem az ő súlycsoportja?

Attól még ha ti egy férfit rondának találtok attól egy olyan nő akit szépnek találtok gondolhatja úgy hogy vonzó és jó pasi.Mindenkinek más a szép, ne erőltessétek rá a szemléletmódotokat másra.

2010. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nekem egy 100 kiló fölötti pasi megjegyezte, milyen sokat fogytam, és egyébként nem volt hajlandó elhinni, hogy mennyit (hogy keveset, úgy tett, mintha sokkal-sokkal kövérebb lettem volna). Szemembe is mondta hogy de hát nem lehet, én kövér voltam. 6 kilót fogytam egyébként, 76-ról 70-re, ő meg izzadós, büdös, kövér férfi volt. Ráadásul onnantól a nyakamra járt.
2016. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
25-ös, de te meg tudod szerezni őket. A kérdés azokról szól, akik nem.
2016. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!