Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randira jó ötlet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randira jó ötlet az, hogyha elhívom magamhoz X aktákat nézni? Tudom retrós sorozat de én azokat szeretem meg az ilyen paranormális dolgokról szólót és úgy gondolom, hogy frappáns ötlet ez

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

" de én azokat szeretem"


EGÓ a köbön!!! és ő vajon szereti-e? a randi nemcsak rólad szól kedves, hanem kettőtökről.


egyébként meg ez az ötlet nagyon gáz. hány éves vagy te? 16? ő csinálnak ilyen filmezős randis sz..rokat.

2017. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
34
2017. máj. 11. 09:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az X aktákat, de húznék haza mint a villám... egy randi ne erről szóljon már...egy második randi főleg. Szóval nem jó ötlet.
2017. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

gratulálok, 34 évesen ennyire futja tőled! inkább süllyedj el jó mélyre!


34 évesen nem tudod, hogy egy randinak, főleg az elején miről is kéne szólnia?

2017. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ugyan már válaszolók, ez a tipikus "Gyere fel hozzám, nézzünk meg egy filmet" című duma, ahol senki nem a filmmel fog foglalkozni... Legalábbis a pasi biztosan nem úgy tervezi.


Viszont ha esetleg komolyan kérdezed, akkor én a mozit javasolnám, mert a lakás tényleg nagyon félreérthető...

2017. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ON: Ha ő is szereti, akkor hívd.


OFF: Bő 5 évvel ezelőtt facebook-on egy közös ismerős posztja alatt váltottam pár szót egy számomra ismeretlen férfival. Én megnézni szerettem volna az X-aktákat, neki pedig megvolt winchesteren. Privátban folytattuk a beszélgetést, és egy hét múlvára megbeszéltük, hogy elmegyek hozzá, és átmásolom a teljes sorozatot, hogy meg tudjam nézni.

Beszélgettünk másolás közben, majd mikor végeztem, akkor megkérdezte, hogy nem mennék-e el vele vacsorázni?! Elmentem. Rá egy hétre már nála aludtam koncert után, és azóta is minden éjjel együtt alszunk :)

Hajrá X-akták! :)))))

2017. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az anyukám szereti az x-aktákat, aki 54 éves, mindig vele kell néznem. Egyébként én meg utálom. Remélhetőleg a lányt is megkérdezed, mit szeretne. Jálam kapásból minden esélyt elvesztenél, ha második randira fel akarnál hívni magadhoz. Utálom a nyomulós férfiakat.

22/L

2017. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
#7 Hogy lehet utálni az X-Aktákat? :DDD
2017. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező majd akkor én megnézem veled :D DE CSAK X-Aktákat nézünk! :D 21/F
2017. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8/: mert gagyin van megcsinálva. Szeretem a hasonló sprozatokat, nincs gondol a paranormális filmekkel, de szerintem pont az x-akták kifejezetten gagyi. Tehát retro, de a rossz értelemben.
2017. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!