Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok valami jó könyvet...

Tudnátok valami jó könyvet ajánlani a lenti feltételek alapján? 17/L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az ifjúsági könyveket (összes Leiner Laurát elolvastam már, illetve régebben sokat olvastam Meg Cabottól is). A romantikus könyvekkel nincs bajom, de azért ne csöpögjön a nyál a könyv lapjairól. De azzal sinc sproblémám, ha nincs szerelem a könyvben. Nemrég olvastam egy zombis könyvet, illetve tervben van a The Walking Dead könyvsorozat is. Igazából ilyen könyvet még nem olvastam, de a való életben nagyon érdekelnek a krimik, a nyomozás, illetve a paranormális dolgok (pl szellemek, ufók), szóval jöhetnek ilyen könyvek bőven! Azt hiszem, egy műfaj van, amit nagyon, de nagyon nem szeretek se könyben, se filmben, se sorozatban, semmiben. A fantasy (tudom, tudom, most sokan csóválják a fejüket :D). Ja meg a fantasy-hoz hasonló, misztikus könyvek sem az eseteim.

2015. máj. 1. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Soha nincs vége-Patrick Ness

Álmatlanság-J. R. Johansson

Elidegenítve-Melissa Landers

Luxen sorozat-Jennifer L. Armentrout

2015. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. máj. 2. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

olvass még meg cabotot!

krimi a sherlock holmes sorozat és az agatha christie-könyvek, rövidek, gyorsan el lehet őket olvasni, szórakoztatóak.

ami szerintem nagyon jó és nem nehezen olvasható, az janne tellertől a semmi és az erlend loe-könyvek, nekem a naiv. szuper. a kedvencem, de a doppler és a vegyesbolti csendes napok tényleg sokkal viccesebbek.

szerintem ennyi idősen olvashatsz klasszikusokat is, ha nem is az olyanokkal kezdesz, mint az anna karenina vagy az üvöltő szelek, például szerintem merle sokkal könnyebben olvasható, nekem legjobban a malevil és a mesterségem a halál tetszett tőle.

ha meg ezek nem jönnek be, olvass joanne harrist, ő írta a csokoládét, meg még mellette sok mást is.

2015. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VioricaMirror ***** válasza:

Ha a krimi érdekel, Agatha Cristie-t ajánlom, vagy J. D Robb Eve Dallas sorozatát. Utóbbi romantikus krimi, de a romantika rész nem csöpög. Romantikus/dráma Virginia C. Andrews-tól a Vadvirágok és a Hudson sorozat, ezeket én 16-18 évesen olvastam, és nagyon tetszettek.

Remélem, segítettem, jó olvasást:)

2015. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!