Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit szolnatok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ehhez?

Figyelt kérdés
Facebookon megismertem egy pasit. Egyertelmuen kifejezte hogy tetszem neki de nem lepett. Kb 150 km van koztumk igy en sem firtattam.. Aztan ujra jelentkezett es elmondtam neki, hogy nem ertettem miert nem kezdemenyezett talalkozot mert nagyon orultem volna, de mar elengedtem. Erre az volt a valasz, hogy szet van esve es ossze akarja szedni magat de igerjem meg, hogy egyszer randizom vele. Azota eltelt 1 het, sokat beszelgettunk es alig varom, hogy talalkozzunk... De kozolte, hogy meg 1 honapot varnom kell mert elkezdett edzeni es jo formabam szeretme lenni mikor talalkozunk. Utolag all ossze a kep, hogy emiatt nem kezdemenyezett elotte es most elhatarozta magat, le akar adni nehany kilot, hogy jobban tetszen nekem.. Csakhogy szamomra o igy 10/10-es pasi, hiaba husi... Nekem nagyon tetszik. Persze ha attol jobban erzi magat, akkor edzzen nyugodtan. De nekem nem az szamit, hogy van-e egy kis pocija, csak szeretnem vegre megolelni mert nagyon reg nem ereztem ezt az osszhangot senkivel...
2017. máj. 12. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hm :) Velem beszélgethetsz ha a pasi nem akar veled találkozni :D
2017. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 8-10 évvel és 20-30 kilóval több, mint a profilképén.
2017. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem. Kuldott ma is kepet, ami ma keszult es a profiljan is sok friss kep van rola amit a baratai toltottek fel...
2017. máj. 12. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki, és találkozz vele majd akkor, amikor önbizalma is lesz.
2017. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!